Вчені назвали найкорисніший зимовий напій

Збір коштів на потреби армії України
30.12.2018

Вчені назвали найкорисніший зимовий напій

Какао назване по праву найкориснішим напоєм під час зимових холодів. Крім надзвичайного насиченого смаку, воно також здатне вкрай сприятливо впливати на організм у такий непростий для нього час. Згідно зі звітом Європейського агентства з безпеки продуктів харчування, для підтримання здоров’я людині слід з’їдати щодня не менше 2,5 грамів какао-порошку або 10 грамів чорного несолодкого шоколаду.

Цей смачний напій стимулює розвиток потрібних бактерій і зменшує запалення в кишечнику – в результаті імунітет стає міцнішим, і антитіла успішніше борються з патогенами.

Але навіть не в цьому полягає вся користь какао. Наукові фахівці цінують цей напій за здатність впливати на нервові клітини. Він стимулює відновлення нейронів, налагоджує зв’язки в мозку, який сильно страждає в результаті повсякденних стресів. Особливо цінний такий компонент какао як епікатехін. Дана речовина покращує мозковий кровообіг і короткострокову пам’ять, ефективно знижує артеріальний тиск. Причому у какао його набагато більше, ніж у ягодах, червоному вині або зеленому чаї. Регулярне вживання какао нормалізує рівень холестерину і цукру в крові, знижує ризик інсульту.

, , переглядів: 703

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *