Вчені назвали фільми, які шкодять фігурі

Збір коштів на потреби армії України
21.02.2019

Вчені назвали фільми, які шкодять фігурі

Перегляд фільмів з насильством провокує ожиріння. За словами команди вчених з Американського університету Бейрута, напружені і жорстокі кінострічки викликають у людей почуття стресу, нервозності, голоду і бажання жирних закусок, пише Daily Mail. Цікаво, що романтичні комедії не мають аналогічного ефекту.

Дослідники стверджують, що це перше дослідження, присвячене впливу фільмів на вибір продуктів харчування і апетит. У дослідженні взяли участь 84 добровольці у віці від 20 до 30 років, яких розподілили випадковим чином на дві групи: одні дивилися жахи, інші — комедії. Перед початком експерименту вчені виміряли частоту серцевих скорочень, артеріальний тиск, а також рівень стресу і апетиту у всіх добровольців. Всім глядачам видали піднос з величезною кількістю закусок: попкорн, чіпси, печиво, шоколад, солодощі, яблука, апельсиновий сік і пепсі.

Результат пошуку зображень за запитом "їсти перед телевізором"

Учасникма сказали, що вони можуть їсти все, що захочуть і залишили їх з кінострічками. Як показав експеримент, люди, які дивилися жорстокі фільми, продемонстрували високі показники нервозності, втоми і смутку після перегляду. Вони ж з’їли більше, в середньому 6,45 їжі порівняно з 4,93 контрольної групи. “Результати нашого дослідження показали, що фільми з кадрами насильства чинять сильний стресовий та інтенсивний вплив на глядачів, навіть якщо перегляд фільму є пасивною діяльністю”, — заявили автори.

Учасники експериментальної групи набрали більше балів нервозності і голоду в порівнянні з базовими показниками, в той час як контроль не показав ніякого збільшення цих балів. З 42 учасників експериментальної групи 62 % споживали понад два жирних продукти і 71,4 % — більше двох солоних продуктів харчування.

, , , , , переглядів: 1 221

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *