Вчені пояснили, як собаки відчувають поганих людей

Збір коштів на потреби армії України
20.12.2018

Вчені пояснили, як собаки відчувають поганих людей

Собака володіє гострим нюхам і за допомогою нього може не тільки допомагати знаходити людей, але і виявляти в оточенні господаря нехороших особин, від яких треба захистити свій особистий простір. Про це повідомляють результати багатьох досліджень.

Собаки – проникливі тварини, які сприйнятливі до будь-яких перепадів настрою в людини. Наприклад, коли людина затіяла зробити щось погане, то у неї частішає серцевий ритм і виділяється адреналін. Саме запах цього гормону і здатні відчути собаки.  Таким чином вони відчувають зміни в поведінці і є вірними і пильними друзями. Песики здатні вмить відчути небезпеку і відреагувати на неї з агресією.

Результат пошуку зображень за запитом "собака друг человека"

Вчені провели експеримент, в ході якого господар собаки просив про допомогу різних людей на очах у свого улюбленця. Після цього незнайомець пропонував собаці частування. І пес брав ласощі лише у тих, хто допомагав його господареві.

Другий експеримент доводить, що собаки миттєво зчитують, що відбувається під час спілкування їх господаря з незнайомцями. Для цього було вибрано дві маленькі групи людей, у яких власник собаки теж просив про допомогу. Пес виявив унікальну обізнаність, і уникав ту групу, яка погано поставилася до господаря. Справа в тому, що собаки чудово розуміють жести, вирази обличчя, емоції і соціальні сигнали. Пес може з легкістю визначити надійну і злу людини. Тому, частіше довіряйте чуттю своєї собаки.

Результат пошуку зображень за запитом "собака друг человека"

, , , , переглядів: 1 537

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *