Вчені розказали, скільки можна пити, щоб не потрапити до лікарні

Збір коштів на потреби армії України
29.12.2018

Вчені розказали, скільки можна пити, щоб не потрапити до лікарні

Помірне вживання алкоголю зменшує ризик госпіталізації. До такого висновку прийшла команда медичних фахівців з Департаменту епідеміології і превентивних досліджень після того, як вивчили звички та медичні картки близько 21 000 учасників у ході шестирічного спостереження, повідомляє журнал Addiction. Вплив алкоголю на здоров’я — тема численних суперечок. Деякі дослідження показали, що помірне вживання спиртних напоїв знижує ризик інсульту, депресії і покращує загальний стан серцево-судинної системи.

Інші дослідження попереджають, що ризики споживання алкоголю переважують вигоди. Наприклад, в ході недавнього всеосяжного огляду існуючих досліджень медики зробили висновок, що безпечного рівня споживання алкоголю не існує.

Результат пошуку зображень за запитом "корисний алкоголь"

Останнє дослідження італійських вчених присвячено зв’язку між госпіталізацією з усіх причин і госпіталізацією за конкретними причинами серед 20 682 людей, які не страждали від серцево-судинних захворювань або раку. Дослідники розділили учасників на “довічних непитущих, колишніх питущих, випадкових питущих і нинішніх питущих” і спостерігали за їх здоров’ям в період з 2005 по 2010 роки. Вчені встановили, що надмірне вживання алкоголю пов’язане з більш високою ймовірністю госпіталізації, особливо при ракових та алкогольних захворюваннях.

Результат пошуку зображень за запитом "корисний алкоголь"

Однак у той же час люди, які “випивають з розумом” рідше потрапляють до лікарні, ніж колишні п’яниці і непитущі.  Слід уточнити, що деякі експерти визначають помірне споживання алкоголю “до 1 напою в день для жінок і до 2 напоїв в день для чоловіків”. “Наше дослідження підтверджує, що помірне споживання алкоголю пов’язане зі зниженням ризику смертності, незалежно від виду захворювання”,— заявляє співавторка дослідження Лікія Яков’єлло (Licia Iacoviello). Проте дослідники відзначають, що наслідки вживання алкоголю не можуть бути зведені до однієї загальної фрази. Слід враховувати його вплив на здоров’я, заснований як на дозі, так і на захворювання.

, , , , , переглядів: 1 004

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *