Вчені розповіли, як секс впливає на старіння

Збір коштів на потреби армії України
24.09.2018

Вчені розповіли, як секс впливає на старіння

Дослідники опублікували результати нового дослідження, в якому пояснили зв’язок між старінням і статевою активністюлюдини. Так вчені перевірили всі нині популярні методи, що використовуються людьми для того, щоб виглядати молодше і зробили несподівані висновки.

Фахівці випробували всі відомі методи для покращення зовнішності і продовження молодості: спортзал, різні процедури, дієти і навіть креми для омолодження. І жоден з них не виявився настільки корисним, як статева близькість чоловіка і жінки.

Британські дослідники відзначили, що проводили дослідження серед більш ніж тисячі людей, розділивши їх на дві групи. З них та частина, яка займалася сексом щонайменше раз на тиждень, почуває себе набагато краще, ніж та, у якої статева близькість виникає максимум раз на місяць, а то і рідше.

Також серед учасників першої групи відзначалася підвищена працездатність і краще самопочуття в погану погоду. Важливим є і психологічний фактор: серед тих, хто займається сексом часто, відзначена більш міцна психіка і краща стресостійкість на відміну від другої групи людей.

Але головний плюс — зовнішність. У багатьох учасників випробування, які мали регулярний секс стан шкіри і волосся було набагато краще, ніж у тих, хто утримувався.

Шкіра і обличчя людей з першої групи виглядали молодше їх років, не були покриті прищами або висипом, і фігура була краще. Зайва вага часто відзначалася у тієї групи, які відмовилися від інтимної близькості. Таким чином, секс є не тільки кращим способом для того, щоб виглядати молодше. Він також досить ефективний при боротьбі з ожирінням, поганим самопочуттям і навіть депресією.

, , , переглядів: 1 058

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *