Вчені встановили, скільки часу триває ефект від відпустки

Збір коштів на потреби армії України
06.07.2018

Вчені встановили, скільки часу триває ефект від відпустки

Вчені з Американської психологічної асоціації опитали 1500 працівників у США і встановили, що після відпустки люди відчувають себе енергійними лише кілька днів.

За даними вчених, їх енергія вичерпується вже через три дні. Більше половини респондентів зовсім не хочуть повертатися в офіс після відпочинку.

У США роботодавці за законом не зобов’язані надавати оплачувану відпустку своїм співробітникам, тому коли співробітники просять про відпуск це часто сприймається в штики. За даними вчених, тільки 38% босів підтримали підлеглих, що зібралися у відпустку. Це викликає занепокоєння у вчених з Американської психологічної асоціації.

Результат пошуку зображень за запитом "у відпустці біля моря"

Працівникам офісів просто життєво необхідно періодично відпочивати. Надмірний стрес веде до проблем зі здоров’ям, а через поганий настрій знижується мотивація. Озлоблені і втомлені співробітники заряджають інших негативом і знижують командний дух. При цьому кожен п’ятий опитаний навіть у відпустці відчував стрес від роботи і майже третина продовжували займатися справами навіть на відпочинку.

, , , , переглядів: 952

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *