Вчені з’ясували, як залежність від соціальних мереж впливає на наше життя

Збір коштів на потреби армії України
02.03.2019

Вчені з’ясували, як залежність від соціальних мереж впливає на наше життя

Британські вчені вирішили з’ясувати, як залежність від соціальних мереж впливає на життя населення. Вони виявили, що люди витрачають понад 4 мільйони годин на те, щоб стежити в Інтернеті за новинами перед виходом на роботу. Статистика свідчить, що британці відправляють 97 мільйонів повідомлень, перш ніж встати з ліжка вранці.

За результатами дослідження, сучасна людина займається сексом перед роботою 2 рази на тиждень. Це прирівнюється до кількості можливих повних сніданків протягом тижня.  А Інтернет настільки здолав людину, що тільки на перегляд соціальних мереж лежачи в ліжку йде 3 мільйони годин. На перегляд ранкового телебачення населення витрачає 16 мільйонів годин. Стрімке зростання багаторазового ранкового екранного часу говорить про те, що кожен п’ятий житель більше не снідає перед виходом з дому. Він просто не встигає.

Результат пошуку зображень за запитом "соцмережі за і проти"

Вчені провели опитування, в якому взяли участь 2000 британців. За його результатами, багато людей прокидаються зранку тільки після 5 дзвінка будильника. Виявилося, що британці до 9 ранку лаються мінімум 4 рази. Вранці у них залишається всього лише 3 хвилини на прибирання ліжку, 10 хвилин для того, щоб зібратися на роботу, і 5 хвилин на приготування сніданку.

Від такого режиму приблизно 36% населення постійно сонні і мляві, а 27% відчувають стрес вже з моменту пробудження. Тому зовсім не дивно, що три чверті британців вважають, що ранок у будні дні – найбільш напружена частина робочого тижня. З-за такого згубного впливу Інтернет вже озрестили “чумою 21 століття”.

, , , , переглядів: 1 095

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *