Вентиляція в спортзалі: погана якість повітря відштовхує клієнтів

Збір коштів на потреби армії України
28.02.2019

Вентиляція в спортзалі: погана якість повітря відштовхує клієнтів

Ваш тренажерний зал або спортивний клуб не повинні пахнути, ніби кошик з брудним пітним одягом. З належною системою кондиціонування і вентиляції ви можете надати своїм клієнтам здорове і приємне для перебування середовище. Давайте подивимося, як ви можете утримувати існуючих клієнтів і залучати нових, підтримуючи гарну якість повітря.

Чисте повітря важливе для здоров’я

Клієнти приходять в спортклуб, щоб зміцнити своє здоров’я і підтримувати його за допомогою вправ. Людина, яка піклується про свій організм, обов’язково зверне увагу на якість повітря в приміщенні. Як власник тренажерного залу, ви зацікавлені в залученні клієнтів, а не їх відлякуванні. Тому ціни на монтаж вентиляції не повинні вас лякати, якщо натомість можна буде забезпечити кращий розвиток бізнесу.

Що може статися, якщо система вентиляції спортзалу не була належним чином спроектована або не функціонує правильно? Ймовірним кінцевим результатом є спекотне і вологе середовище, оскільки з приміщення не видаляється достатня кількість вологи.

Наслідки:

  • Вологе повітря є поживним середовищем для розвитку плісняви.
  • Віруси і бактерії процвітають у вологому повітрі.
  • Виникає затхлий запах.
  • Більші рахунки за електроенергію, витрачену на кондиціонування повітря.
  • Несправності кондиціонувального обладнання.

Остерігайтеся небезпечних рівнів CO2

Під час фізичних вправ у нас частішає серцебиття, що призводить до більш активного дихання. Це прискорене дихання змушує нас виділяти більше вуглекислого газу, ніж зазвичай. Це може зменшити кількість насиченого киснем повітря. У спортзалі кисень витрачається особливо швидко, що може привести до задушливого ефекту. Люди будуть відчувати втому, а ефективність вправ знизиться.

Якщо погана вентиляція в спортзалі буде зберігатися протягом тривалого часу, у клієнтів можуть з’явитися такі симптоми:

  • Подразнення очей, горла і легенів. Сльозоточивість, чхання і кашель.
  • Висип на шкірі.
  • Головні болі і запаморочення.
  • Важке дихання.
  • Слабкість, підвищена втомлюваність.

Високі рівні вуглекислого газу особливо поширені в невеликих закритих приміщеннях для тренувань. Правильно спроектована система вентиляції в спортзалі забезпечує оптимальне співвідношення кисню і вуглекислого газу. Це є запорукою гарної репутації компанії та її стабільного розвитку.

переглядів: 1 344

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *