Весільна мода 2019: яке плаття вибирати, щоб бути неперевершеною

Збір коштів на потреби армії України
05.04.2019

Весільна мода 2019: яке плаття вибирати, щоб бути неперевершеною

Серед весільних суконь і аксесуарів теж існують свої тренди модні тенденції. Розповідаємо про найактуальніші плаття, які будуть наймоднішими у цьому році.

БЛИСКУЧІ

Плаття в блискітках, стразах, з металізованими нитками, або розшиті намистинами ідеально підходять для вечірніх весіль під зоряним небом. Весільні стилісти радять дотримуватися мінімалізму в аксесуарах і дозволити «говорити» сяючому платтю.

КВІТИ

Динамічні 3D квіти – популярна текстурна деталь на сукнях в останніх дизайнерських колекціях. Йдеться про аплікації у вигляді квітів з мережива, тюлю або шовку, каскадно або точково розташованих на всьому платті. Однак сукні з таким декором можуть додати непотрібного об’єму, тому при виборі варто орієнтуватися в першу чергу на свою фігуру.

КОСТЮМИ

Якщо ти не плануєш пишне весілля або просто не дуже комфортно відчуваєш себе в габаритних сукнях, то твоїм ансамблем для торжества може стати брючний костюм або комбінезон. Вони зручні, добре коректують силует і є гарячим трендом у весільній моді.

КЕЙПИ

Накидки і кейпи можуть замінити фату, а також легко допоможуть «змінити» наряд протягом весільного дня. Наприклад, накидку можна надіти під час офіційної церемонії, а потім зняти і показати сукню у всій красі на танцполі.

ПІР’Я

Багатошарові спідниці, оборки, вишивки, мережива були тільки початком модних польотів дизайнерів. Нова висота – пір’я. Плаття з пір’ям виглядають театрально і відсилають до стилю ретро.

ОБ’ЄМНІ РУКАВИ

80-ті прослизнули у весільну моду у вигляді пишних рукавів. Але на відміну від «застарілих» варіацій нові їх інтерпретації стали більш витонченими, романтичними і сучасними (особливо в поєднанні з облягаючими силуетами). Об’ємні прозорі або розкльошені рукави розбавляють монотонні силуети, які вже багатьом приїлися.

БОГЕМНИЙ СТИЛЬ

Для весілля на природі жарким літом підійде невимушене плаття у витонченому богемному стилі, натхненому фестивальною модою. Драпірування, оборки, «вікторіанські» коміри і манжети – основні складові такої сукні. Замість фати або діадеми можна надіти солом’яний капелюшок і зібрати букет з польових квітів.

МІНІМАЛІЗМ

Ще один тренд весільної моди – лаконічні сукні та комбінезони без вишивок, драпіровок і багатошарових спідниць.

ВЕЛИКІ БАНТИ

Банти з великим розмахом знову заступили на подіуми під час весільного тижня моди. Театральні, структурні і більш виразні, ніж міні-версії, великі банти розташувалися на плечах, вуалях, поясах і спині. В цьому випадку працює формула «чим більше, тим краще».

, , , , переглядів: 2 365

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *