Ви будете здивовані: розкрито секрет ідеального сексу

Збір коштів на потреби армії України
22.08.2018

Ви будете здивовані: розкрито секрет ідеального сексу

Ці дієві поради допоможуть вам змінити ваше інтимне життя у кращу сторону

Американські кардіологи з Національного центру біотехнологічної інформації з’ясували, що для досягнення ідеального оргазму потрібні не секс-іграшки і афродизіаки, а здорове серце і витривалість.

Медики відзначають, що від здоров’я кровоносних судин безпосередньо залежить сексуальне життя – чим більше крові надходить до серця, тим довше триватиме статевий акт і тим яскравішими будуть відчуття.

Результат пошуку зображень за запитом "секрет идеального секса"

Дослідження активності серцево-судинної системи дозволили зробити висновок, що здорові артерії можуть прокачувати в три-п’ять разів більше крові при пікових навантаженнях під час сексу і сприяють нормальному синтезу оксиду азоту – вільного радикала, за вироблення якого відповідає ендотелій. Щоб збільшити тривалість статевого акту, вчені радять скорегувати дієту: раціон харчування, в основному складається з жирів і вуглеводів, знижує “надійність” серцево-судинної системи і активність організму в цілому.

Знежирені продукти, фрукти і овочі, багаті антиоксидантами, навпаки, збільшують витривалість організму і дозволяють “розтягнути” статевий акт на кілька годин.

, , переглядів: 874

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *