Ви будете здивовані: як місяць народження визначає характер людини

Збір коштів на потреби армії України
12.11.2018

Ви будете здивовані: як місяць народження визначає характер людини

Не так давно вчені довели, що місяць народження дитини впливає на її розвиток, а значить і на подальше життя. Вся справа в тому, що середовище в перші місяці життя людини надає важливий вплив на її організм.  За підсумками дослідження вчені підтвердили, що народжені взимку миші гірше адаптувалися до зміни освітлення з літнього на зимове, що виливалося в більш низький апетит і слабку активність порівняно з побратимами, а народжені влітку чудово звикали до зими.

Весна

У тих, хто народився навесні найвищі показники гіпертимії (загального оптимістичного настрою). Це означає, що такі люди більше за інших схильні розглядати падіння як можливість зльоту. При цьому дослідження здоров’я 52 тисяч людей, народжених у травні, показали, що вони є рекордсменами за клінічною депресією.

Літо

«Літні» люди частіше за інших схильні до перепадів настрою (циклотимією). Крайня стадія цього захворювання – біполярний розлад і маніакально-депресивний психоз (МДП). У той же час легкі перепади настрою можуть вберегти від серйозних «гойдалок» МДП – найнижча захворюваність біполярним розладом зафіксована у народжених в серпні.

Осінь

У народжених восени найсприятливіші світлові умови (і відповідно, низький ризик депресії), вони також рідше страждають біполярними розладами. Варто відзначити, що їх головна проблема – схильність до дратівливості та апатія.

Зима

На жаль, тим, хто народився взимку, пощастило менше за всіх: як ніби недостатньо схильності до депресій і біполярних розладів, у них ще й вище ризик розвитку шизофренії. Однак зимових людей не так легко роздратувати, як осінніх.

, , , , переглядів: 1 080

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *