Ви не повірите: про що фантазує у ліжку кожна українська жінка

Збір коштів на потреби армії України
01.08.2018

Ви не повірите: про що фантазує у ліжку кожна українська жінка

Українки завжди вважалися найкрасивішими і найбільш пристрасними жінками у світі. При цьому сексуальні фантазії українок не менш яскраві, ніж їх зовнішність. Пристрасть тут йде упереміш із лагідністю, а ніжність сусідить із домінуванням.

А я лежу така вся…

Богиня, яка гордовито приймає покірного шанувальника. Чуттєва і холодна одночасно, керуючись виключно капризом – я хочу, я наказую, я королева.

Микола, це ти? А це хто? Боже, я така затуркана…

Секс із двома чоловіками відразу. Незважаючи на зовнішню скромність, українки дуже пристрасні і легко виходять за межі «хороших дівчаток». Принаймні, кожна третя в опитуваннях зізнається, що хотіла б спробувати ЧЖЧ.

О так, мій Султане!

Наша співвітчизниця Настя Лісовська, вона ж Роксолана, вона ж Хасаки Хуррем, дає їжу для фантазій багатьом. Відчути себе наложницею сильного воїна, який завоював півсвіту, але не встояв перед твоїми принадами.

Панночка

Всі українки мають демонічну привабливість і не соромляться нею користуватися. Зустріти, зачарувати, звабити, награтися, а далі – підманула-підвела. А ніхто не казав, що буде легко.

Вівчара в садочку, в тихому куточку…

Секс у незвичному місці. Парк, дах, тихе підворіття, нічна набережна і т. д. Варіантів місць і відповідей безліч, але суть залишається тією ж. Волелюбні натури не бажають дивитися в стелю виключно подружньої спальні, їм хочеться екстриму і адреналіну.

Горді, гарні, сміливі, пристрасні українки давно стали об’єктом пристрасті чоловіків усього світу. Однак найяскравіша фантазія українок — це чути ніжний шепіт «кохана моя… єдина моя». А це можуть тільки українські чоловіки.

, , , , переглядів: 1 300

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *