Ви робите це кожного дня: звичка, яка вбиває ваш зір

Збір коштів на потреби армії України
21.10.2018

Ви робите це кожного дня: звичка, яка вбиває ваш зір

Вчені американського університету визначили, що є одна звичка, яка вбиває наш зір. Так, дослідники з університету Толедо провели ряд досліджень і прийшли до висновку, що тривале “залипання” в екран телефону збільшує ризики втрати зору.
Причина цього в тому, що смартфони випромінюють блакитне світло, яке згубно впливає на сітківку ока. Саме воно провокує появу токсичних молекул. На думку вчених, саме це блакитне світло володіє короткою довжиною хвилі і здатне пошкодити сітківку. Якщо кожен день по кілька годин дивитися на екран гаджета, є всі шанси, що ваш зір почне знижуватися. Цей показник ще раз підкреслює, що тривале використання смартфона протягом дня спричиняє згубні наслідки.

«Ні для кого не секрет, що блакитне світло екранів погіршує зір, пошкоджуючи сітківку ока. Наші експерименти пояснюють, як це відбувається, і ми сподіваємося, що це допоможе лікарям уповільнити у пацієнтів макулярну дегенерацію», — зазначив доктор Аджіт Карунартан.

Результат пошуку зображень за запитом "смартфон псує зір"
Для того, щоб прийти до таких висновків, вченим довелося провести ряд медичних експериментів. Найстрашніше, що клітини фоторецепторів очей не відновлюються. Тому лікарі і вчені радять відмовитися від цієї звички, щоб зберегти зір. Як варіант, можна використовувати сонцезахисні або спеціальні окуляри від ультрафіолетового випромінювання. Також виключите тривале користування гаджетами, компьюетрами, ноутбуками в нічний час доби.
, , переглядів: 1 005

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *