Вибирайте обдумано: які труси можуть залишать чоловіка без потомства

Збір коштів на потреби армії України
10.08.2018

Вибирайте обдумано: які труси можуть залишать чоловіка без потомства

Вчені запевняють, що форма трусів може вплинути на репродуктивну функцію чоловіків.

Дослідники Гарвардського університету з’ясували, що крій чоловічих трусів впливає на запліднення та якість сперми. Американські вчені повідомили, що краще носити боксери, а не звичної форми труси, які можуть гальмувати здатність чоловіків до запліднення.

Чим тісніша нижня білизна, тим нижча концентрація сперматозоїдів в спермі і тим менше серед них рухливих сперматозоїдів. Дослідники пояснюють цей ефект перегрівом яєчок і закликають чоловіків більш уважно ставитися до вибору спідньої білизни.

Але не всі згодні з думкою американских вчених. За словами доктора медичних наук, уролога Юрія Гурженко, більш важливим є саме склад, а не форма спідньої білизни. “Для репродуктивного здоров’я важливо, щоб труси дихали. Будуть вони боксерами, або звичайними трусами – ролі не грає. Грає роль тільки те, з чого вони зроблені. Для репродуктивного здоров’я важливо, щоб труси дихали, щоб вони могли пропускати повітря”, – розповів фахівець.

Результат пошуку зображень за запитом "магазин чоловіої білизни"

Дослідники зібрали дані 656 чоловіків 18-56 років, які в 2000-2017 роках зверталися в Массачусетську лікарню для лікування безпліддя. Кожен з них надав зразки сперми та крові, а також повідомив, яку білизну мав протягом останніх трьох місяців, і відповів на кілька запитань про спосіб життя.

Виявилось, що 53% чоловіків носили боксери. Це були більш молоді й стрункі учасники дослідження, які частіше приймали гарячі ванни або балували себе джакузі. У порівнянні з тими, хто віддавав перевагу плавкам або іншим трусам обтягуючого крою, у них на 25% вища концентрація сперматозоїдів в зразках і на 33% більше рухливих сперматозоїдів.

Результат пошуку зображень за запитом "труси для чоловіків"

Крім того, у них на 14% нижче був рівень фолікулостимулюючого гормону. Цей гормон виробляється гіпофізом і необхідний для вироблення сперматозоїдів. Підвищення його рівня в крові учасників, які мали тісну білизну, говорить про те, що організм намагається компенсувати збиток, що наноситься яєчкам перегрівом в білизні, що щільно сидить.

Якщо ви таки хочете перестрахуватися – купуйте і для пляжу, і для повсякденного життя боксери з натуральних тканин.

 

, , , переглядів: 935

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *