Вічна молодість: топ продуктів, які уповільнюють процеси старіння

Збір коштів на потреби армії України
08.07.2018

Вічна молодість: топ продуктів, які уповільнюють процеси старіння

Вчені зазначають, що головною причиною передчасного старіння є спосіб вашого життя, а не генетика. Зокрема, дослідники відзначають, що згідно результатів численних наукових досліджень, продовжити вашу молодість у більшій мірі допоможе правильне та здорове харчування та регулярна фізична активність.

Так, уповільнити процес старіння вашого організму допоможуть звичайні та здорові продукти харчування. Зокрема, йдеться про високий вміст білка та жирних кислот омега-3 в жирних сортах рибних продуктів. Крім того варто відзначити, що здорове харчування корисне не тільки для серця та нервової системи, але і для шкіри та волосся. Вчені вже довели, що регулярне споживання риби дійсно знизить ризик передчасного старіння та продовжує молодість вашого організму.

Результат пошуку зображень за запитом "здорове харчування"

Більше того провідні дієтологи рекомендують віддавати перевагу саме дикій рибі, щоб уникнути токсинів та небезпечних шкідливих речовин. Крім того вчені зазначають, що не лише вживання риби допоможе перебороти передчасне старіння, а й інші здорові продукти харчування.

Кокосова олія містить жирні кислоти, які покращують імунітет, а також допомагають організму краще засвоювати поживні речовини. Крім того, дослідження вчених показують, що вживання кокосового масла знижує відчуття голоду і є ефективним продуктом для зниження і контролю ваги.

Результат пошуку зображень за запитом "здорове харчування"

Авокадо сміливо можна віднести до продуктів, що уповільнюють старіння. Високий вміст корисних жирів і антиоксидантів сприяють зниженню рівня холестерину, перешкоджають старінню, підвищують увагу і позитивно впливають на роботу мозку.

Хрестоцвіті овочі, такі як броколі, капуста, брюссельська капуста, цвітна капуста, багаті клітковиною і антиоксидантами. Дослідження Американського інституту досліджень раку показують, що вживання хрестоцвітих овочів знижує ризик розвитку раку, а також запобігає ушкодженню клітин і стимулює процеси природної детоксикації організму, перешкоджаючи передчасному старінню.

Результат пошуку зображень за запитом "здорове харчування"

Какао і темний шоколад багаті вітамінами, мінералами і мікроелементами, які можуть продовжити молодість. Крім того, какао покращує пам’ять, а також знижує ризик розвитку інсульту та інфаркту.

Варто відзначити, що сніданок — це найважливіший прийом їжі, тому він повинен бути корисним, пробуджувати організм, задавати настрій робочого дня. З’ясувалося, що саме вівсянка є одним з кращих варіантів, який ви можете вибрати. Ця крупа володіє високим вмістом водорозчинних волокон і складних вуглеводів, які регулюють рівень глюкози в крові, а також процес травлення. Каша також містить численні вітаміни і мінерали, такі як магній, біотин, мідь, вітамін Е і В1 і навіть 6 г білка в порції. Вівсянка виготовляється з вівсяних зерен. Вона стала популярною в кінці 1980-х років, коли вчені з’ясували, що вона знижує ризик серцевих захворювань за рахунок зниження рівня холестерину.

Результат пошуку зображень за запитом "здорове харчування"

Каша готуватися різними способами, наприклад, її додають у чіпси і десерти, коктейлі, білкові сніданки. Також ця їжа особливо корисна дітям. Регулярне споживання вівса призводить до втрати ваги з-за високого вмісту клітковини, що також дає відчуття ситості. Овес знизить тягу до цукру для любителів солодкого.

, , , переглядів: 1 644

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *