Від яких продуктів треба відмовитися, щоб зберегти молодість

Збір коштів на потреби армії України
16.03.2019

Від яких продуктів треба відмовитися, щоб зберегти молодість

Старість, як кажуть, не радість, і всі ми її боїмося. Медики впевнені, що еліксиру молодості не існує, але відтягнути руйнування організму можна завдяки здоровому способу життя. Дізнайся, які продукти слід виключити з раціону, щоб не постаріти завчасно. Про це пише Clutch.
Цукор
Зловживання цукром провокує руйнування волокон колагену, який як раз таки і тримає нашу шкіру в тонусі. Медики рекомендують скоротити вживання цукру до мінімуму, тому постарайся виключити з раціону магазинні солодощі.
Результат пошуку зображень за запитом "сахар сладости"

Бакалія

У зрілому віці краще перейти на більш органічну їжу і відмовитися від вживання ковбасних та копчених продуктів. Медики також не рекомендують зловживати продуктами, що містять білу муку. Краще обережніше ставитися до рослинних масел: набагато більш корисною заміною соняшникової олії стануть оливкова і лляна.

Результат пошуку зображень за запитом "ковбаса сосиски"

Фастфуд

Дослідники довели, що регулярне вживання фастуфуду не тільки згубно впливає на ваше здоров’я, але і на молодість і красу. Так ви на 50% підвищуєте ризик захворіти діабетом другого типу. Вся справа у високому вмісті солей і консервантів в бургерах і картоплі-фрі. Якщо хочете залишатися молодою – замініть ці продукти на більш корисні.

Результат пошуку зображень за запитом "фастфуд"

, , , , , переглядів: 824

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *