Відмінність цифрового піаніно від синтезатора

Збір коштів на потреби армії України
16.09.2021

Вирішили купити сучасний музичний інструмент, але не впевнені який саме? Сьогодні ми допоможемо вам, пояснивши, для яких цілей використовувати цифрове піаніно і синтезатор.

Почнемо з цифрового піаніно. Що це взагалі таке?

Електронний музичний інструмент, що імітує звучання класичного фортепіано з допомогою електроніки. Він складається зі спеціального мікропроцесора, який змінює звуковий семпл клавіші виходячи з динаміки її натискання, а також натискання педалей. Після цього звук проводиться через вбудовані динаміки цифрового фортепіано.

З’явився в продажах цей інструмент відносно недавно. Прийшов на заміну класичного фортепіано в більш поліпшеної версії.

Перейдемо до синтезатора. Це музичний інструмент, який синтезує звук за допомогою одного або декількох електричних Колибань. Електричний сигнал, який регулюється, дозволяє домагатися необхідного звучання. Сучасний синтезатор дає можливість вико лнять, записувати музику, створювати різні аранжування і багато іншого.

Якщо говорити про те, що ж все таки краще, то сказати однозначно не можна.

Цифрове фортепіано – гібрид акустичного піаніно і електронного синтезатора. Клавіатура його ідентична до класичного інструменту. Всі відчуття гри так само, єдине, що можливостей у нього більше за рахунок базових функцій синтезатора.

А синтезатору, в свою чергу, не дивлячись на всі свої можливості, треба постійно бути підключеним до харчування. Бе з цього працювати він не буде. Тим не менш, цей інструмент компактний, йому точно можна знайти куточок будинку. Також у них менша кількість клавіш і октав, корпус з пластика, що робить його легким і меншим в розмірі. Але знову ж таки, мала кількість клавіш мо жет впливати на звучання, а це найголовніше. Ви не зможете зіграти всі композиції, які хочете, а будете підлаштовуватися під можливості музичного інструменту.

Головний підсумок, який ви повинні зрозуміти: синтезатор і цифрове піаніно – різні инструменти. Якщо ви маєте намір навчитися грати на фортепіано, то варто зупинитися на другому. З ним ви з легкістю відпрацюєте експресію гри, звикнете до особливостей, механіці, навчитеся грати динамічно, а не просто натискати клавіші.

Якщо ж ви плануєте і грать різну музику в своє задоволення, купуйте синтезатор. У них вбудовані тембри різних музичних інструментів, які дозволять експериментувати, але для виконання фортепіанних композицій буде недостатньо клавіш.

Головні відмінності:

  • відчуття иг ри абсолютно різні;
  • граючи на синтезаторі, використовуємо кисть, а для піаніно – весь корпус тіла;
  • для серйозної гри на фортепіано, варто вибрати цифрове піаніно;
  • синтезатори мають меншу кількість клавіш, що не дозволяє повноцінно навчатися музи ке;
  • синтезатор компактний в розмірі;
  • всі електронні піаніно мають педаль і роз’єм для навушників.

Тепер ви знаєте, в чому головні відмінності синтезаторів від цифрових піаніно. Визначтеся з метою, для якої вам потрібен музичний інструмент, і купуйте відповідну для вас модель. Подивитися синтезатори і цифрові піаніно можна тут: https://colorsoundshop.com/klavishnyie/sintezatory-semplery-moduli/sintezatoryi/ .

переглядів: 936

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *