Відомі зірки, які перетворили фізичні недоліки на “візитну картку”

Збір коштів на потреби армії України
10.01.2019

Відомі зірки, які перетворили фізичні недоліки на “візитну картку”

Серед світових зірок є ті, хто зміг прославитися незважаючи на фізичні вади. Вони зробили недоліки своєю основною “фішкою”, пише Clutch.

Ванесса Параді

Венесса Параді відома не тільки як дружина Джонні Деппа, але і як голлівудська співачка, кіноакторка і актриса озвучки, фотомодель. Її можна впізнати за помітною щербинки між передніми зубами. Тим не менш, це зовсім не псує зовнішність французької красуні.

 

Костянтин Меладзе

Меладзе – відомий композитор і продюсер, який зміг “просунути” найбільших знаменитостей української і російської естради. Однак, багатьом він запам’ятався по характерному заїканню. Як розповів сам Костянтин Меладзе, проблеми з мовленням у нього з дитинства. “Ця пришибленність залишилася в мені з тих часів, коли мене приймали у музичну школу і сказали, що я бездарний, коли я сильно заїкався і соромився цього жахливо”, – розповів композитор. Незважаючи на цей недолік, Меладзе-старший зміг досягти великих успіхів і стати знаменитою і шанованою людиною в колишніх країнах СНД і навіть за його межами.


Катерина Варнава

Катерина Варнава – усміхнена атристка шоу Comedy Woman, яка завжди грає сексуальних жінок незважаючи на свій орлиний ніс. Оригінальна зовнішність стала квитком наверх для гумористи.

Шура

У кінці 90-х років Шура був на піку популярності, і свою роль у цьому зіграла епатажна зовнішність артиста. Шура був без зубів, і не особливо прагнув їх вставляти. За його словами, зуби йому в дитинстві вибив молодший брат.

 

Летиція Каста

Ще одна кіноактриса в нашій добірці, яку часто впізнають по “неідеальній” посмішці. Але хіба це завадило їй стати красивою і знаменитою?

, , , , переглядів: 1 724

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *