Відомий телеведучий Дмитро Комаров одружився: подивіться, хто його дружина

Збір коштів на потреби армії України
16.06.2019

Відомий телеведучий Дмитро Комаров одружився: подивіться, хто його дружина

Популярний український ведучий і мандрівник Дмитро Комаров, який одружився на своїй партнерці по “Танцях з зірками” – Олександрі Кучеренко, розкрив деталі весілля. Так, стало відомо, де відбулося вінчання закоханих, і чому Дмитро так довго приховував відносини.

Шанувальники дуже здивувалися, коли дізналися про весілля Комарова та Кучеренко. Виявляється, вони разом вже давно, і навіть під час “Танців з зірками” їм доводилося ігнорувати чутки про відносини. В інтерв’ю Осадчій, ведучий “Світу навиворіт” розповів, що розписалися вони з Олександрою в Києві, а вінчалися в Єрусалимі.

“У Києві розпис був. Я, Саша, два паспорти, РАЦС, тихенько, щоб ніхто не побачив”. Він зізнався, що сам запропонував нареченій відправитися до Єрусалиму. “Я подорожую і вибираю місця сили. Їх не дуже багато, але коли потрапляєш в таке місце, ти відчуваєш, що качає енергетика. Єрусалим, там дійсно відчувається енергія і я відразу запропонував Саші це місце”.

Примітно, що на вінчання до Єрусалима Комаров та Кучеренко летіли, сидячи в літаку на віддалених місцях, щоб ніхто нічого не запідозрив. А от медовий місяць у молодої сім’ї вже був. Дмитро і Олександра провели його на Мальдівах.

, , переглядів: 1 690

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *