Відомий телеведучий створив гарячу пародію на пісню MARUV: не повторюйте таке вдома

Збір коштів на потреби армії України
16.04.2019

Відомий телеведучий створив гарячу пародію на пісню MARUV: не повторюйте таке вдома

Популярний український телеведучий і шоумен Володимир Остапчук, відомий українцям по програмі “Інспектор. Міста”. Цей харизматичнй чоловік нещодавно прославився пародією на хіт Насті Менських “Попа, як у Кім”. Схоже, після успіху цієї пародії, телеведучий поспішив зробити ще одну – на скандальну пісню SIREN SONG гарячої співачки MARUV.

“Я приймаю музичний виклик на пісню MARUV #sirensong. Я вірю, що кожен з вас повинен побачити наші Bang дебати і оцінити, що крутіше – оригінал чи пародія. Нехай ваші лайки і коменти нас розсудять. Ніяких стадіонів, збираємося на моєму каналі”, – написав під роликом в соцмережі Володимир.

“Вові сниться страшний сон: через брак кандидата, єдиним, хто може представити Україну на пісенному конкурсі стає саме він. Агенти «Відділу по боротьбі з Євробаченням» заявляються до артиста додому і добровільно-примусово змушують представити країну на пісенному конкурсі. Комічність ситуації полягає в тому, що Остапчук повинен виступити в ролі самої Maruv, зберігаючи її стиль «інтелігентної провокації», щоб глядач не помітив підміни. Чим же закінчився його сон?”, – йдеться у підписі до відео на YouTube.

, , , , переглядів: 1 490

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *