Викиньте у смітник: названо головні антитренди цієї осені

Збір коштів на потреби армії України
12.09.2018

Викиньте у смітник: названо головні антитренди цієї осені

Давно помічено, що швидке поширення трендів веде до почуття пересичення. Ось саме через це почуття експерти зі світу моди закликають ставитися до кругообігу ідей без фанатизму.

Головне правило гри — не упустити момент, коли популярне стане банальним. Ми розповімо вам, які речі вже пішли в минуле і чим їх потрібно замінити.

Бомбер

Здається, не залишилося жодного бренду, в колекції якого не був би присутній цей елемент гардеробу. Універсальна куртка американських спортсменів оточувала нас всюди і, як результат, неабияк набридла.

Відриті плечі

Давайте визнаємо, речі з відкритими плечима (особливо на резинці) не відрізняються зручністю: бажання підправити рукава не покидає протягом усього дня, а від незручної ситуації відокремлює один різкий рух.

Чокер

Прощатися з головним атрибутом стилю 90-х треба було ще в минулому році, але якщо ви з якоїсь причини відкладали цей момент, то у 2018 діяти треба рішуче.

Корсети

У якийсь момент цього сміливого і небанального аксесуару стало так багато, що він розгубив всю свою чарівність. Час зав’язувати з абсурдними комбінаціями, які до того ж рідко коли виглядають вдало.

Кроп-топи

Укорочені топи та їх численні варіації, які особливо полюбилися сім’ї Кардашьян-Дженнер і сестрам Хадід, припинили давати належний ефект і навіть встигли набриднути.

, , переглядів: 842

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *