Вікна до душі: 15 психологічних тестів з картинками, що відкриють вас зсередини

Збір коштів на потреби армії України
26.05.2023

Те, як людина почувається сьогодні визначає її поведінку і вибір під час перегляду однієї й тієї ж картинки. Психологія покаже вам багато чого цікавого, коли ви відповісте собі, що ви побачили першим на зображенні з ілюзіями.

Інструкція тестів

Для виконання завдань дотримуйтесь таких правил:

  • Швидко подивіться зображення.
  • Зафіксуйте увагу на першій думці.
  • Виберіть один із 2 варіантів відповідей.
  • Дізнайтеся, про що свідчить результат.

А тепер можна приступати до виконання тестів.

15 психологічних тестів по зображенню

Дізнайтеся більше за допомогою психологічних тестів.

Зображення 1

1. Місто. Якщо ваш погляд спочатку впав на висотки, значить ви товариська і цілеспрямована людина. Такі люди зазвичай досягають успіху у розпочатій справі і є переможцями у житті. Однак є й інший бік медалі: у вас є приховані тривоги, з якими вам доведеться розібратися.

2. Ліс бачать романтики та мрійники. Такі особи зосереджені на своєму внутрішньому світі і часто перебувають у своїх фантазіях. Ви весь час вірите в чудеса і впевнені, що рано чи пізно з вами теж станеться неймовірна пригода.

Зображення 2

1. Водоспад бачать втомлені чи морально виснажені люди. Вам слід узяти паузу і добре відпочити. Швидше за все, ви багато працюєте і непогано так втомилися. Подібний життєвий стиль приведе вас до стресу та емоційного вигоряння.

2. Дівчата кидаються у вічі уважним і сконцентрованим. Такі люди мають чудову пам’ять та творчий склад розуму. У вас чудово розвинена уява та художній смак.

Зображення 3

1. Водоспад бачать особи з технічним складом розуму. Напевно, у вас чудова пам’ять і добре розвинена уважність. Якщо це не так, терміново займіться тренуванням. Ви маєте все можливе, щоб це розвинути.

2. Дівчина з довгим волоссям. Її бачать люди із гуманітарним складом розуму. Найімовірніше вам легко даються гуманітарні науки, а ваша робота пов’язана з творчістю. Такі люди вразливі, вразливі і сильно схильні до стресу. Дізнайтеся, як зменшити кількість кортизолу у вашому організмі.

Зображення 4

1. Ворон. Таку відповідь дають люди, котрі перебувають у поганому настрої. Подумайте, що вас гнітить і як виправити ситуацію. Можливо ви сильно втомилися і потребуєте тривалого відпочинку. Вам потрібне перезавантаження та зміна обстановки. Це допоможе переглянути життєві цілі та відновити енергію для подальшої діяльності.

2. Голова. Такий результат характеризує людину, як стресостійку та психічно врівноважену. Ви знаходитесь в балансі та в ресурсі, не схильні до істериків та неконтрольованої поведінки. Без вагомої причини вас важко вивести з себе або змусити нервувати.

Зображення 5

1. Череп. Перенаправте свої думки, адже вони у вас похмурі та депресивні. Вас щось сильно турбує або дивіться на світ з недовірою. Очікування біди справді може викликати її у ваше життя. Не давайте сумним думкам опановувати вас.

2. Діти. Таку відповідь дають оптимісти та мрійники щодо життя. Якщо ви спершу побачили дітей із кульками, значить впевнено дивіться у завтрашній день і чекаєте від життя більше хорошого, ніж поганого.

Такий результат отримують товариські та легкі люди, які не сконцентровані на своїх проблемах.

Зображення 6

1. Захід сонця бачать оптимісти та романтики. Ви маєте тонкий художній смак і здатні побачити навіть дрібниці. Уважність, допитливість, позитив – це ваші головні риси, які визначив тест.

2. Яйце бачать впевнені у собі цілеспрямовані люди. Таких людей зазвичай називають прагматиками чи реалістами. У них чудова пам’ять, висока концентрація та аналітичний склад розуму.

Зображення 7

1. Череп. Його бачать люди, які перебувають у сумних думках, а може навіть у депресії. Висока ймовірність того, що саме зараз ви засмучені або перебуваєте у скрутному становищі. Пам’ятайте, що після чорної смуги завжди настає біла. А багато проблем взагалі можуть зникнути, якщо ви почнете до них по-іншому ставитися.

2. Дівчина. Її бачать вразливі та глибокі особистості. Такі люди досить вразливі у глибині душі, хоч можуть самі цього не визнавати. Вас легко образити необережним словом чи зауваженням.

Зображення 8

1. Фламінго. Ця відповідь у тесті вказує на романтичність та мрійливість. Такі люди мають творчий потенціал, який при правильному підході переростають у справжній талант.

2. Жінка. Її бачать люди уважні та сконцентровані. Це вибір цілеспрямованих, впевнених у собі та оптимістично налаштованих.

Зображення 9

1. Метелик говорить про те, що в душі ви все ще юний мрійник, який вірить у чудеса. У вас багата уява та чудовий смак.

2. Скрипка вказує на розважливість та надійність. Такі люди – хороші співробітники на робочому місці, також є відмінними партнерами в особистих відносинах.

Зображення 10

1. Чоловік. Такий результат у тесті говорить про сильний характер, наполегливість та впевненість. Ця людина не звикла сумніватися в собі та своїх вчинках, вона все аналізує та приймає лише зважені та раціональні рішення.

2. Жінка. Цей результат свідчить про м’якість характеру, креативність, нестандартність думок. Такі люди можуть похвалитися хорошим абстрактним мисленням, багатою фантазією та тонким сприйняттям мистецтва.

Зображення 11

1. Гілки дерев. Вам варто прислухатися до своєї інтуїції, це ваше місце. Ви дуже безпосередні і вам подобається проводити час у роздумах та мріях.

2. Тигр. Ви дуже рішучі. Якщо ви вже зробили вибір, то нічого не зможе змусити вас відмовитися від нього. Ви дуже розумні та дипломатичні, часто знаєте як оминати проблеми стороною.

Зображення 12

1. Голова. З вами легко домовитися, ви уважні та дбайливі. Люди люблять вас за простоту та легкість у спілкуванні. Ви можете щиро співпереживати та піклуватися.

2. Силуети. Ви дуже амбітні, це стосується не лише кар’єри, а й усіх сфер вашого життя. Для вас найголовніше – завжди бути першим, найкращим. Безумовно, це дуже хороша риса, але пам’ятайте, що навіть кращі іноді потребують відпочинку.

Зображення 13

1. Пейзаж. У вас невичерпний фонтан енергії. Ви часто буваєте непередбачуваними, сповненими ентузіазму та творчих ідей. Спонтанність – ваш девіз у житті.

2. Обличчя дівчини. Вам подобається, щоби все було під контролем. Ви можете відчувати себе в безпеці, тільки якщо впевнені, що буде завтра. Планування, розклад, чіткий графік – це ваша стихія.

Зображення 14

1. Зебра. Ви екстраверт. Ви напевно дуже любите вечірки, нові знайомства та новий досвід. Слідувати рутині – не ваш стиль.

2. Лев. Ви інтроверт. Ви любите проводити час віч-на-віч із собою, у своїх думках або в компанії з коханою людиною. Гарний вечір для вас – це келих смачного напою та кілька епізодів улюбленого телешоу чи серіалу.

Зображення 15

1. Саксофоніст. Ви дуже активні, завжди перебуваєте в центрі уваги і легко заводите друзів. Це досить корисна навичка, але головне не забувайте, що іноді собі потрібно давати перепочинок.

2. Особа. Галасливі вечірки – не ваша стихія. Після довгого вечора у великій компанії ви, швидше за все, почуваєтеся емоційно та фізично вичавленим.

Джерело: https://meta.ua/

переглядів: 235

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *