Він засунув в ніс деталь Lego і через два роки її знайшов

Збір коштів на потреби армії України
19.08.2020

Він засунув в ніс деталь Lego і через два роки її знайшов

Самір Анвар із міста Дандін, що на півдні Нової Зеландії, два роки тому загубив деталь конструктора Lego. Через два роки вона знайшлася — випала з його носа, куди хлопчик її засунув. Про це повідомляє Громадське з посиланням на The Guardian.

У 2018-му Самір сказав своїм батькам, що загубив деталь конструктора Lego після того, як засунув її у свій ніс. Вони одразу ж повели його до лікаря — але той не зміг знайти детальку, не кажучи вже про те, щоб витягти її.

Лікар припустив, що деталька могла потрапити в стравохід, а тому пізніше вийде природним шляхом. Або ж Самір щось наплутав, і в ніс він нічого не засовував. А оскільки хлопчик не скаржився на біль чи дискомфорт, батьки згодом забули про детальку. На днях Самір побачив тарілку з капкейками й вирішив їх понюхати. Він зробив глибокий вдих через ніс — і раптом відчув у ньому біль. Мати допомогла синові висякатися — і з носа випали не крихти капкейка, а та сама деталька від Lego, яку Самір засунув собі в ніс два роки тому.

«Ми були в шоці, а його (Саміра — ред.) очі були широко розплющені. І він каже: “Я знайшов Lego, я ж вам казав, що воно там було, а ви казали, що не було”», — розповіли батьки хлопчика в інтерв’ю BBC.

Батько Саміра жартома каже, що знайдену в носі сина деталь Lego хотів би передати в музей. Сам семирічний хлопець каже, що досі захоплюється цим конструктором.

Частини іграшок, зокрема й деталі конструктора, — це те, що діти найчастіше пхають собі в носа. Виробник Lego запевняє, що конструктор не містить небезпечних чи токсичних складників, а тому, як і казав лікар сім’ї Анварів, має безпечно вийти з організму природним шляхом.

У 2018 році група вчених перевірила на собі: що станеться, якщо вони проковтнуть детальку Lego. З’ясувалося, що вона вийшла з їхнього організму в середньому через 40 годин — десь у проміжку між 26 й 72 годинами. Дослідники стверджують, що шкоди дитячому організму конструктор завдати не повинен. Утім відтворювати їхній експеримент на собі (а тим паче на дітях) не радять.

, , , переглядів: 884

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *