Вони стежать за вами: явні ознаки, що у вашому домі поселилася нечиста сила

Збір коштів на потреби армії України
04.07.2018

Вони стежать за вами: явні ознаки, що у вашому домі поселилася нечиста сила

Екстрасенси впевнені, що чорти, відьми, злі духи і полтергейст – це зовсім не вигадка, а частина нашого реального життя.

Так, ясновидиця Верона Орлова стверджує, що це помилка багатьох людей – не вірити в нечисту силу і недооцінювати її здібності. При цьому всякі енергетичні істоти, оселившись у вашому будинку, можуть принести у ваше життя море неприємностей. Прислухайтеся до себе і свого оточення, воно вам може багато сказати. Отже, дізнайтеся головні ознаки того, що з вами в будинку живе не найприємніший сусід.

Відсутність затишку. У власній квартирі стає дуже незатишно, хочеться постійно піти з дому і вкрай важко туди повертатися. Родичі і близькі друзі також не поспішають заходити до вас в гості. А негативу в житті стає все більше і більше через постійні безпідставні сварки між членами сім’ї.

Результат пошуку зображень за запитом "будинок з привидами"

Страх залишатися одному. Перебувати у власній квартирі стає не просто неприємно, але й страшно: з’являється відчуття, що за вами хтось стежить, шепоче вам на вухо, грюкає дверима шаф і кімнат, включає серед ночі мікрохвильову піч або телевізор.

Загублені речі. Все частіше ви ловите себе на думці, що в потрібний момент ніколи не можете знайти необхідні речі, ніби вони провалилися під землю. Хоча ви точно пам’ятаєте, куди поклали предмет. Адже звичка класти речі на свої місця нікуди не поділася, але тільки от вони регулярно пропадають.

Неможливо заснути. Відчуття чогось дивного не покидає вас і під час відпочинку. Вам сняться незнайомі люди і місця, де ви ніколи не були? Може, хтось хоче таким чином що-небудь сказати?

Результат пошуку зображень за запитом "боюся темноти"

Дивні шарудіння. Ви чуєте весь час незрозумілі звуки: глухі кроки, скрипи, шарудіння, шепіт, сміх і плач. Але пам’ятайте, це ще одна ознака того, що в будинку ви не один.

В’януть квіти. Кімнатні рослини не приживаються, ні з того ні з сього гинуть, який би ретельний догляд ви їм не надавали.

Тварини все бачать. І навіть домашні улюбленці ведуть себе досить дивно: дивляться в порожнечу, проявляючи агресію, наче щось у ній бачать.

Результат пошуку зображень за запитом "чорний кіт стежить"

Сміємо вас запевнити, що накручувати себе немає сенсу. Може бути, вам просто необхідно як слід відпочити. А будь-яку негативну енергію в будинку “лікує” прояв позитиву.

, , переглядів: 1 145

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *