Вони знають про вас усе: найрозумніші жінки за знаком зодіаку

Збір коштів на потреби армії України
16.08.2018

Вони знають про вас усе: найрозумніші жінки за знаком зодіаку

Вони можуть бачити те, чого ніколи не помітять інші жінки. Тому будьте обережні і не намагайтеся брехати їм.

“Ниточка, на якій тримаються вуха”, – це точно не про них. Астрологи виділяють три знаки зодіаку, під якими народжуються найрозумніші жінки планети. Вони можуть похизуватися не тільки унікальними ресурсами свого мозку, а й здатністю передбачати багато речей, непомітних для інших.

Овен

Від самого дитинства вони дуже проникливі. Приміром, можуть здобути собі добру репутацію ровесників, загальне визнання та довіру. А от коли дорослішають, поступово перетворюються на лідерів у колективі, з думкою яких постійно рахуються. При чому отримують від цього нереальне задоволення. Безумовно, це б’є по самолюбству чоловіків, але Овнів це мало цікавить. Вони дуже витривалі і терплячі, здатні виконувати практично всю чоловічу роботу, у той же час агресивно налаштовані до незнайомих людей. Навіть не думайте їх ображати – жінки-Овни вам цього ніколи не пробачать.

Результат пошуку зображень за запитом "розумні жінки"

Скорпіон

Не дарма їх називають “чоловіками у спідниці”. Народжені під цим знаком, з дитинства знають, що вони не схожі на інших. До життя відносяться просто: Скорпіони впевнені, що незважаючи на всю підступність і хитрість, що панують у світі, життя складається з простих дрібниць. Жінка-Скорпіон володіє приголомшливою інтуїцією і вміє “читати” людей. Вона легко розпізнає маніпуляторів, шахраїв та інших недоброзичливців. У Скорпіонів досить мстивий характер, тому їх краще зайвий раз не виводити з себе.

Пов’язане зображення

Козеріг

Постійно спокійні, уважні і дуже серйозні. Їх особливо не цікавлять дитячі пустощі. У дорослому віці Козеріг не прагне заводити знайомства. В її щільне коло друзів не так-то просто потрапити. Жінки-Козероги легко знаходять спільну мову з чоловіками. Успіхів на професійній ниві Козероги досягають в досить зрілому віці. Ніколи не беруть участі в конфліктах, від них ви не побачите прояву емоцій. Досить вперті, можуть легко вивести з себе навіть найспокійнішу людину.

Пов’язане зображення

, , , переглядів: 968

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *