Воротар «Вереса» вважає початок нового сезону позитивним для команди

Збір коштів на потреби армії України
06.09.2021

Воротар «Вереса» вважає початок нового сезону позитивним для команди

Голкіпер рівненського ФК Богдан Когут розповів, чи є для «Вереса» принциповий суперник в УПЛ та оцінив початок сезону для своєї команди.

В шостому турі УПЛ «Верес» сенсаційно обіграв «Десну» на виїзді. Завдяки старанням команди та голкіпера Богдана Когута суперники вже втретє в новому сезоні не змогли пробити ворота рівнян. Гравці серйозно налаштувалася на матч, а їх тренер підібрав вдалу тактику, яка принесла високий результат. Матч був представлений в лінії букмекерів, в тому числі БК «Пін Ап», огляд якої опублікований на сайті «РБ».

В своєму інтерв’ю Богдан Когут відмітив, що склад «Вересу» практично не змінився з часів Першої ліги і посилення команди було точковим.  

«Я вважаю, що початок є позитивним для нас. Перші тури нам не дуже вдавалися, бо притиралися до УПЛ, все-таки інший рівень. Але я вважаю, що після шести турів для нас це хороший результат. Головне завдання – не вилетіти», – поділився думкою голкіпер.

Також він відмітив професіоналізм наставника рівнян Юрія Вірта. 

«Він максималіст. Вміє біля себе зібрати колектив однодумців, вміє налаштувати футболістів, щоб вони грали за команду, за місто. Вірт вичавлює максимум з того, що є», – розповів Богдан Когут.

Щодо принципових суперників, то в Першій лізі таким для рівнян був ФК «Волинь», нині ж, в елітному дивізіоні, це ФК «Львів».  

Також Богдан прокоментував гру української збірної проти команди Казахстану. 

«Розчарували останні хвилини. Забили такий важливий гол на 93-ій і пропустили на 96-й – 2:2, таке розчарування. Шкода команду і хлопців. Цією нічиєю практично втратили шанс, щоб поборотися за вихід і поїхати в Катар. Хочеться вірити, що шанси є, але якщо реально подивитися… Вони є, але їх мало, вони туманні», – відмітив футболіст.

переглядів: 668

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *