Все, що потрібно знати про легалізацію марихуани в Україні

Збір коштів на потреби армії України
03.02.2019

Все, що потрібно знати про легалізацію марихуани в Україні

В Україні почалися серйозні розмови про легалізацію марихуани. Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун переконана, що на такий крок потрібно піти виключно e медичних цілях. Супрун стверджує, що канабіс у невеликій дозі здатний зменшувати біль і симптоми багатьох захворювань, до того ж не несе відчутної шкоди для здоров’я пацієнта.

Легалізувати марихуану в медичних цілях запропонували в Міністерстві охорони здоров’я. Відповідну петицію зареєстрували на сайті парламенту. Наголошується, що в тому чи іншому вигляді цей легкий наркотик узаконений у більш, ніж 40 країнах світу. Серед них і прогресивні розвинені країни, як Німеччина, Франція, Італія, Канада та інші.

Результат пошуку зображень за запитом "легалізацію марихуани"

Електронну петицію зареєстрували на сайті Верховної Ради. Всього за тиждень вона набрала 6 тисяч підписів. Для того, щоб набрати необхідні 25 тисяч голосів, у неї є ще 85 днів. “Законодавчо врегулювати доступ пацієнтів до препаратів з конопель при лікуванні хронічного болю, епілепсії, анорексії, посттравматичного синдрому, захворювань імунної системи, артриту і ревматизму, астми, хвороби Альцгеймера, хвороби Паркінсона, хореї Гетингтона, герпесу, виразок, втрати ваги при ВІЛ/СНІД, діабетичної нейропатії, різних форм склерозу і багатьох інших важких хвороб”, — йдеться в описі ідеї.

Результат пошуку зображень за запитом "Марихуана"

При цьому автори закликають створити належні умови для повноцінного застосування рослин у медичній та науковій діяльності, в тому числі з метою розробки, клінічних випробувань і державної реєстрації дієвих лікарських засобів. Не йдеться про те, що в разі легалізації трави в медичних цілях українці зможуть курити її наліво і направо. Вона буде лише додана у ліки як одна з діючих речовин.

, , , , переглядів: 877

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *