Всього дві столові ложки: дієтологи назвали найкорисніший продукт перед сном

Збір коштів на потреби армії України
27.10.2018

Всього дві столові ложки: дієтологи назвали найкорисніший продукт перед сном

Дві столові ложки сиру, з’їдені перед сном, покращують здоров’я, зміцнюють м’язи та імунну систему. До такого висновку прийшли дослідники з Університету штату Флорида після того, як протестували ефекти вживання кисло-молочного продукту перед сном у 10 двадцятирічних дівчат, пише British Journal of Nutrition.

Як стверджують медики, високі рівні білка, що містяться в сирі, підвищують метаболізм протягом ночі, а також допомагають відновити м’язи, якщо людина займається тренуваннями. Слід зазначити, що високий метаболізм також допомагає позбавитися від зайвої ваги.

Результат пошуку зображень за запитом "домашній творог"

У рамках експерименту кожна дівчина з’їдала 30 г сиру за півгодини або за годину до того, як лягти в ліжко. Дослідження проводилося в лабораторії, тому медики могли відразу виміряти необхідні показники.  Зокрема, добровольців будили в період між 5 і 8 ранку, а потім вчені вимірювали кількість калорій, які були спалені за ніч. Результати експерименту показали, що метаболізм організму у випробовуваних був настільки ж високий, як коли їм давали казеїновий коктейль перед сном. Слід зазначити, що метою дослідження було порівняти ефекти від сиру з ефектами від протеїнових коктейлів.

Вважається, що сир ідеальний варiант перед сном, тому що  містить багато білка, званого казеїном, який повільно надходить в організм, що забезпечує стабільну подачу амінокислот — будівельних блоків тіла — на всю ніч. Білкова їжа, яку ви споживаєте розбивається на амінокислоти, що забезпечують різні процеси у вашому тілі: нарощування м’язів і регулювання імунної функції. Як вважають медики, експеримент в черговий раз показав, що сир покращує рівень метаболізму і відновлює м’язи.

, , переглядів: 1 126

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *