Вибираємо матраци: види та особливості

Збір коштів на потреби армії України
27.02.2020

Вибираємо матраци: види та особливості

Правильно обраний, якісний матрац подарує комфорт під час сну та позитивно вплине на здоров’я власника: може позбавити від безсоння, зменшити болі в м’язах та хребті. Він може забезпечити здоровий сон, але за умови відповідального вибору моделі – врахування не лише власних побажань, але й особливостей кожного конкретного виробу.

Всі матраци можна розділити на дві великі категорії. Залежно від конструкції, вироби бувають:

  • З пружинами. У моделях залежного типу пружини переплетені між собою певним чином. У незалежних пружинних виробах вони розташовані в спеціальних окремих зонах-виїмках. Завдяки цьому матраци краще повторюють вигини тіла людини. Більшість виробів мають 256 пружин на один квадратний метр.
  • Безпружинні. Такі моделі матраців створюються з латексу, а також інших штучних матеріалів, наприклад, кокосового волокна. Водяні та надувні варіанти теж є різновидами безпружинних виробів.

З чого може бути створений матрац

Розглянувши асортимент будь-якого великого магазину, можна знайти вироби з різноманітних матеріалів. Розглянемо деякі з них на прикладі асортименту матраців магазину Podushka.com.ua:

  • латекс – добре підтримує спину відпочиваючої людини, матеріал примітний пружністю та гігієнічністю;
  • кокосова койра – з неї виготовляють еластичні та міцні вироби, які відрізняються бактерицидними властивостями;
  • пінополіуретан – гіпоалергенний, повітропроникний матеріал з високим показником еластичності;
  • сизаль – легко випаровує вологу, не перешкоджає циркуляції повітря, є матеріалом з високими показниками міцності, з легкістю витримує навантаження різної сили і інтенсивності.

Підбираючи матраци на ліжко, зверніть увагу на їх спеціальні різновиди. Наприклад, ортопедичні матраци повторюють вигини тіла людини. Завдяки цьому вони зменшують ймовірність виникнення оніміння в кінцівках, сприяють зменшенню болю в хребті.

Ортопедичні матраци створюються з в’язкоеластичної піни та аналогічних матеріалів з пам’яттю. Наприклад, на сайті магазина Подушка популярністю користуються Memory Latex або Memory Foam. Підлаштовуючись під параметри тіла відпочиваючого, вони забезпечують міцний сон і турботу про здоров’я людини.

Основні параметри вибору

Підбирати матраци на ліжко слід з огляду на наступні параметри виробів:

  • рівень жорсткості;
  • щільність наповнювача;
  • матеріал оббивки;
  • товщину і розміри, відповідно до ліжка або дивана.

Пам’ятайте також про додаткові елементи, наприклад, матраци на диван типу топпер. Вони використовуються для усунення дрібних дефектів та нерівностей, приховування вм’ятин і зміни рівня жорсткості ліжка. Як правило, такі вироби потрібні в якості тимчасового рішення, поки відсутнє ліжко й доводиться спати на жорсткому дивані.

переглядів: 608

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *