Випуск 2019: скільки учнів Рівненщини закінчують школу цього року

Збір коштів на потреби армії України
13.05.2019

Випуск 2019: скільки учнів Рівненщини закінчують школу цього року

Уже в кінці травня для школярів Рівненщини продзвенить останній дзвінок. Але якщо для одних це означитиме літні канікули і перехід в наступний клас, то для інших – закінчення школи і вступ у коледжі та університети. Ми дізналися, скільки учнів у 2019 році назавжди покинуть шкільні стіни.

Як повідомляє прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА, у 2019-му році в нашій області випускатиметься зі школи понад 7,6 тисяч одинадцятикласників та 13,7 тисяч дев’ятикласників. В обласному центрі атестати отримають близько 1,1 тисяч одинадцятикласників та 2,250 дев’ятикласників.

Вищі навчальні заклади підготували понад 12,2 тисяч фахівців, зокрема бакалаврів та магістрів. Загальна кількість випуску 2019 року в професійних (професійно-технічних) закладах становитиме понад 4,2 тисячі учнів. Торік, 11-й клас закінчили близько 7,6 тисяч одинадцятикласників, 13,1 тисяч дев’ятикласників,

До кінця травня учні 4-х та 9-х складатимуть ДПА, а учні 11-х класів та учні ПТНЗ складатимуть ЗНО. Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням із математики і завершиться 13 червня тестуванням із хімії.

Кількість золотих та срібних медалей стане відомо після проведення ЗНО та підсумкових атестацій у старших класах шкіл Рівненщини. Зазначимо, що рішення про дату завершення навчання залишається за керівництвом школи. Міністерство освіти і науки зазначає, що літні канікули повинні початися не пізніше 31 травня, а новий навчальний рік – в перший робочий день вересня. До речі, в 2019 році навчальний рік має розпочатися 2 вересня.

, переглядів: 1 773

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *