Вишукані золоті та срібні прикраси Київського Ювелірного Заводу

Збір коштів на потреби армії України
24.09.2019

Вишукані золоті та срібні прикраси Київського Ювелірного Заводу

Кожна жінка бажає мати у своїй колекції ювелірних виробів щось особливе. Київський Ювелірний Завод виробляє та пропонує купувати вишукані за дизайном прикраси зрізних сортів золота. Будь-яка з них личитиме вам і пасуватиме до сучасного елегантного одягу для будь-якої нагоди.

золоті прикраси

Розкішні ювелірні принади

Інтернет-магазин КЮЗ пропонує прикраси з білого, червоного, жовтого золота, а також – найякіснішого срібла вищої проби. В асортименті ви знайдете одиночні ювелірні вироби та цілі колекції. Як окремий виріб пропонуються:

  • витончені каблучки;
  • елегантні сережки;
  • неповторні за стилістикою підвіски;
  • ланцюжки різної товщини та довжини;
  • принадливі браслети;
  • шикарні кольє;
  • коштовна сувенірна продукція.

Деякі прикраси додатково оздоблені перлами, вставками дрібних діамантів та напівкоштовним камінням. Інші мають приємний дизайн та поєднують біле золото з жовтим або червоним.

Вашої уваги достойні привабливі колекції ювелірних виробів. Так, у продажу колекція золотих прикрас з самоцвітами. Каблучки з найякіснішого срібла з величезними топазами – візиткова картка колекції «Та буде бал». Оздоблення каблучок та сережок ніжними перлинами притаманне для новинки сезону – колекції WEEKEND.

Дизайнерське виконання будь-якого ювелірного виробу відповідає найкращим традиціям сучасності. Відчувається виключне почуття міри та неабиякого смаку ювелірів. Кожна прикраса – є маленьким витвором мистецтва, який здатен підкреслити принадливість жіночої вроди.

прикраси від КЮЗ

Привабливі додаткові пропозиції

Купувати прикраси у магазині КЮЗ приємно не тільки завдяки великому вибору вишуканих прикрас та високому рівню обслуговування. Тут на кожного постійного покупця заводиться дисконтна картка, де накопичуються бали.

А якщо у вас день народження чи ювілей, ви маєте право на 25% знижку під час купівлі будь якого товару. Знижка залишається актуальною впродовж тижня після святкової дати. На великі державні та українські свята завод впроваджує акційні знижки на окремі товари.

Та й без усіх цих цікавих пропозицій купувати прикраси ніщо не заважає. Адже ціни на всі вироби встановлюються порівняно помірні, від заводу-виробника. А якщо ви бажаєте зробити коханій чи рідній людині приємний сюрприз, придбайте будь-який сертифікат для зниження вартості на товари КЮЗ.

переглядів: 563

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *