Вишиті мрії

Збір коштів на потреби армії України
07.04.2019

Вишиті мрії

Серед основних модних тенденцій в жіночому українському одязі лідирують вишиті плаття. Українки надають перевагу платтям з бісерною вишивкою. Подібне плаття можна вишити самостійно. Така річ може стати не лише окрасою та родзинкою вашого гардеробу, а й чудовим подарунком. Читайте,  де обрати заготовку на вишите бісером плаття.

вишиті мрії

Не варто забувати, що саме плаття вишите бісером зробить вас оригінальнішою та яскраво вирізнятиме з поміж інших. Переходьте за посиланням щоб дізнатися більше

Інтернет — магазин “Biser-Art “ пропонує величезний вибір заготовок плаття для вишивки бісером жіночих платть. На сайті представлено величезну кількість різноманітних схем для вишивки. Від найпростіших до найколоритніших. Ще одна вагома перевага магазину — якість.  Уся тканина міцна та приємна на дотик.  Товари представлені із двох видів тканин – габардин білий та льон білий, приємні на дотик. Віднедавна майже всі вишиті плаття, вишиванки дитячі і дорослі ви можете замовити і на кольоровому габардині, що є в наявності у багатьох відтінках.

Бісерна вишиванка, як і вишиванка хрестиком не втрачає популярності вже безліч років, а останнім часом попит на неї тільки зростає. Барвиста вишиванка від ТМ Бісер Арт порадує вас різноманіттям орнаментів: геометричних, рослинних та інших. З них ви можете обрати варіант, який буде найближчим саме для вас. Вишиванка буде пошита і вишита власними руками, а значить і  пасуватиме вам набагато більше, ніж будь-яка придбана готова річ.  Рукодільниці знаються, що працювати стає набагато легше, якщо схема вишивок чітка, а кольори на ній виразні.

Проте, незважаючи на відмінну якість всі ціни магазину доступні для рукодільниць. Кожна обере тут вишиту мрію на свій смак та розсуд. Додатково у Інтернет — магазині “Biser-Art“ вашу покупку можуть укомплектувати чеським бісером Preciosa. Щоб обрати ізамовити товар натискайте ТУТ

Інформацію взято з сайта виробника Бісер -Арт.

переглядів: 1 298

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *