Вишивка Отче наш

Збір коштів на потреби армії України
14.04.2019

Вишивка Отче наш

У кожного настає такий момент в житті, коли хочеться зробити щось прекрасне і чарівне, хочеться творити. Адже речі, зроблені своїми руками, володіють незвичайною енергетикою. Один з прекрасних способів для самовираження, для створення чогось дивовижного – це вишивка з бісеру, а для цього потрібні схеми вишивок.

Вишивка Отче наш

У інтернет-магазині «Biser-Art – усе для вишивки бісером» представлений великий вибір схем для вишивання бісером. Зокрема, для рукодільниць доступні вишивки В стилі молитв. У наявності доступна вишивка молитви «Отче наш» та   більше інших.

Серед представленого різноманіття картин тварин, квітів, пейзажів, ікон і величезної кількості інших сюжетів, ви точно знайдете ту саму схему, яку захочете оживити бісером в своїх руках.

Схеми вишивок бісером — це майже та сама канва, але рахувати ниточки та витягувати їх потів вже не потрібно. Напроти, ви отримуєте готову до роботи картину, на якій чітко і контрастно нанесена кожна клітинка, на місці якої буде бісеринка, та крапочки, в які має потрапити голка.

Рукодільниці знаються, що працювати легко, адже всі узори вишивок чіткі з виразними кольорами. Яскрава, барвиста вишиванка хрестиком від ТМ Бісер-Арт зроблена на сучасному обладнанні, завдяки якому ви без проблем зможете розрізнити кожен відтінок малюнку. Замовляйте ТУТ

Інформацію взято з сайту виробника Бісер-Арт

переглядів: 1 141

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *