Як довше зберігати суші свіжими?

Збір коштів на потреби армії України
01.06.2019

Як довше зберігати суші свіжими?

Бажаєте скуштувати смачних японських страв, не проводячи цілий день на кухні. В цьому допоможе доставка суші Львів. Як і будь-які інші харчові продукти, суші мають певний термін придатності. Незалежно від того, приготувати ви їх самі, замовили в ресторані чи придбали в магазині, необхідно дотримуватися правил зберігання. Риба, яка не пройшла теплову обробку, псується досить швидко. Найкраще правило для захисту від шлункових розладів – замовляти стільки страв, скільки ви зможете з’їсти за один день. Якщо ж продукти після застілля лишилися, наведені нижче поради допоможуть довше зберегти їх у придатному до споживання стані.

Зберігайте лише свіже

Якщо роли вже довго стояли в теплі та мають ознаки псування, не потрібно ставити їх у холодильник. Процес псування продовжиться і там. Якщо є будь-які сумніви, продукти краще викинути. Не надто гарною ідеєю є й зберігання ролів, які ви не плануєте з’їсти протягом найближчих 24 годин. Свіжі японські делікатеси є не лише найбезпечнішими, а й найсмачнішими.

Використовуйте плівку

Харчова поліетиленова плівка перекриває доступ зовнішнього повітря до суші. Це дозволяє водночас запобігти їх псуванню та не дає розповсюджуватися запахам. Бажано зберігати роли загорнутими в харчову плівку або викладеними в герметичний пластиковий контейнер.

Щоб запобігти висиханню рису, можна викласти роли на змочений холодною водою і відтиснутий рушник, а вже потім накрити їх плівкою.

Правило 24 годин

Свіжоприготовлені суші можна зберігати в холодильнику протягом 24 годин. Обов’язковим є використання герметичної упаковки. Також потрібно бути впевненими, що роли приготували з якісної сировини.

Магазинні суші часто зберігаються 2-3 дні. Але це досягається за рахунок використання великої кількості оцту. Інколи виробники додають до продуктів інші консерванти, а також кукурудзяний сироп. Все це не надто добре впливає на корисність та смакові властивості страв.

Правило 30 хвилин

Ви знаходитеся на вулиці? Зможете протягом 30 хвилин добратися до холодильника та поставити в нього роли? Якщо вони знаходитимуться в теплі довше, то майже гарантовано зіпсуються. Можливо, цього й не трапиться, але задля безпеки краще перестрахуватися. Вирушаючи на пікнік, беріть з собою стільки суші, щоб не довелося везти їх додому.

переглядів: 2 713

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *