Як дзеркала впливають на енергетику людей

Збір коштів на потреби армії України
18.05.2020

З давнини дзеркала вважалися порталом в інші виміри та світи, в яких мешкають темні сутності. Минув час, але одне залишилося незмінним — наявність безлічі застережень щодо цього неоднозначного предмета інтер’єру, інформує Ukr.Media.

Енергетика людини дуже сильно залежить від його оточення. Дзеркала можуть сильно зіпсувати вашу ауру і закрити доступ до удачі. Саме тому експерти радять обережніше ставитися до їх розміщення в будинку.

Чому дзеркало може бути небезпечним

Стародавні повір’я про те, що в задзеркаллі мешкають темні сили, не втратили своєї сили. Навпаки, сучасна біоенергетика може пояснити причини появи таких забобонів. Вважається, що дзеркало направляє потужний потік енергії в ту сторону, в яку «дивиться». Сам по собі цей потік не небезпечний, але він може заподіювати проблеми і незручності в будинку при неправильному розташуванні.

Особливу небезпеку представляють два дзеркала, що дивляться одне на одне. Два потужних взаємоспрямованих енергетичних потоки створюють між двома дзеркалами потужне деструктивне поле. Саме тому дзеркала ставлять один навпроти одного при ритуалах і ворожіннях.

Важливі правила використання дзеркал

Не вішайте дзеркала один напроти одного

У жодному разі не робіть цього. Звичайно, якщо ви не будете при цьому здійснювати ніяких ритуалів, то чекати появи небезпечних сутностей не варто, але експерти в області біоенергетики настійно не рекомендують нехтувати цією порадою.

Річ у тім, що, як було сказано вище, два дзеркала, що дивляться одне на одного, породжують негативне поле, яке заражає негативною енергією не лише простір між дзеркалами, але і все приміщення — будинок, квартиру. У такому разі люди, які живуть там, можуть відчути нездужання і отримати проблеми зі здоров’ям. Якщо у вас є в хаті дзеркала, що висять один навпроти одного, обов’язково зніміть одне з них. Після цього необхідно буде очистити будинок від накопиченої негативної енергії.

Не вішайте і не ставте дзеркала навпроти ліжка

Спальня — сакральне місце кожного будинку. У цій кімнаті повинні панувати спокій і умиротворення. Дзеркала там не рекомендується вішати, але якщо ви все-таки вирішите це зробити, то краще їх розташувати так, щоб в них не відбивалося ліжко.

В іншому разі люди, які будуть спати в такому місці, почнуть частіше хворіти, їм часто будуть снитися кошмари і недобрі сни. Якість сну різко впаде, почне здаватися, що в кімнаті хтось є. Людина буде частіше прокидатися серед ночі і гірше висипатися.

Намагайтеся не тримати вдома розбитих дзеркал

Їх не повинно бути ні в коморі, ні в шафі, ні, тим більше, у всіх на виду. Навіть легка тріщинка може істотно збільшити подачу негативної енергії. В такому разі людей, які живуть у цьому будинку, будуть переслідувати невдачі, може початися чорна смуга.

Розбиті дзеркала можна викидати або утилізувати, але не потрібно віддавати комусь або відвозити на дачу. Намагайтеся позбавлятися від них, тому що вони стають у такому стані дуже небезпечними для всіх.

Не вішайте дзеркала напроти вікна або вхідних дверей

Дзеркало випромінює негатив, тому деякі люди можуть подумати, що краще повісити дзеркало навпроти вхідних дверей або вікна, аби все погане йшло в навколишній світ. Задум хороший, але не забувайте про те, що дзеркала також відбивають енергію, а вікна і вхідні двері являють собою джерела енергетичних потоків, які приносять у дім не лише погане, але і хороше.

Якщо вішати дзеркала в таких місцях, то окремі приміщення або цілі квартири і будинки можуть ставати «мертвими» з погляду енергетики. У такому будинку не погано і не добре. Люди не отримують нічого, тому послаблюється їх бажання рухатися вперед, вони стають млявими і ледачими. Якщо дуже хочеться повісити дзеркало в такому місці, досить змістити його на невелику відстань, щоб воно не дивилося прямо в двері або на вулицю.

, переглядів: 1 391

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *