Як красиво порвати джинси в домашніх умовах?

Збір коштів на потреби армії України
03.08.2017

Як красиво порвати джинси в домашніх умовах?

Рвані джинси продовжують свою переможну ходу світом, підкоряючи на своєму шляху всіх: жінок і чоловіків, бізнес-леді і любительок DIY, зірок шоу-бізнесу та школярок.«Рветься» все: джинси-кльош, вузькачі, олдскульні джинси-банани, бойфренди – модний тренд не знає обмежень!

Сьогодні терті-рвані джинси представлені в лінійках одягу найвідоміших і найпопулярніших брендів, а в інтернет-мережі навіть пропонують порвати джинси на замовлення (я, наприклад, в соцмережах знайшла цілу групу фанаток рваних джинсів), але ми пропонуємо вам влаштувати модну розправу джинсам власноруч!

Як порвати джинси, щоб було красиво і вони не розлізлися? Які дірки на джинсах візуально псують фігуру? Як зробити потертості на джинсах? Якщо джинси порвалися-потерлися при носінні, як їх стильно реанімувати? Чим ще можна апгрейдити рвані джинси? Ми зібрали для вас найцікавіші ідеї і, звичайно ж, багато-багато фото.

Буває так, що бажання рвати і метати (креативно, звичайно ж!) у вас викликають конкретні джинси: занадто прісні, модель застаріла або ж джинси порвалися без вашої згоди і тепер їх потрібно рятувати. Але якщо ви не вирішили, які саме джинси переробити, а може, тільки відправляєтеся на пошук ідеальної пари в найближчий секонд-хенд (до речі, раджу «перший млинець» брати саме з цієї скарбниці одягу для DIY-переробок), візьміть на озброєння кілька простих порад:

  • краще брати джинси не надто вільного і не надто вузького силуету;
  • найестетичніше (контраст ниток) рветься класичний блакитний або синій денім;
  • популярні зараз еластичні джегінси красиво порвати навряд чи вийде, якщо у них є основа з еластану (просто подивіться на виворіт).

Джерело: https://notabene.info/ua/moda/326-yak-krasivo-porvati-dzhinsi-v-domashnikh-umovakh-instruktsiya-modni-ideji-ta-praktichni-poradi.html#s2

, , , переглядів: 3 192

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *