Як не впасти у депресію після відпустки

Збір коштів на потреби армії України
05.09.2018

Як не впасти у депресію після відпустки

Очікування відпустки і сам процес відпочинку – це радості життя. А от повернутися на роботу після відпочинку буває дуже складно. Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун опублікувала на своїй сторінці в Facebook корисні рекомендації від психолога-психотерапевта про те, як пережити переломний момент — вихід з відпустки на роботу.

Харчуйся правильно

За дослідженнями, на відпочинку ми зазвичай дозволяємо собі більше шкідливих продуктів, отже, система травлення вимагає відновлення. Після відпустки потрібно постаратися повернути в свій раціон корисні продукти.

Висипайся

Заплануй час так, щоб перед роботою або навчанням поспати не менше 7-8 годин. Прокидайся трохи раніше, щоб без поспіху налаштуватися на трудовий день і неспішно зібратися.

Відсторонюйся від стресу

Знаходь час, щоб відсторонитися від джерел стресу і бути наодинці з собою або спілкуйся тільки з приємними для себе людьми.

Життя після відпустки: як безболісно повернутися до роботи

Побудь неробою

Не переживай, якщо робочі плани поки що розбиваються в пух і прах. Почни планувати відпочинок, а вже потім перейди до роботи.

Рухайся

Якщо ти багато сидиш — надолужуй активність в інший час. Легка розминка вранці — прекрасний початок дня. Не піднімайся на ліфті, вибирай сходи, більше ходи пішки різними маршрутами.

Не берись за складні завдання

По можливості не відразу берися за складні завдання. Починай з легких справ, рівень працездатності зростає по міру збільшення навантаження.

Не забувай про перерви

Намагайся робити перерви кожні 2-3 години хоча б по 10-15 хвилин в процесі робочого або навчального дня. Як раз в цей час можна трохи розім’ятися.

Побалуй себе

Побалуй себе після роботи або навчання тим, що приносить тобі задоволення . Це може бути приємна прогулянка, шопінг, відвідування театру або похід у кіно.

, , переглядів: 991

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *