Як носити туфлі на підборах, щоб виглядати королевою, а не перекошеним цвіркуном

Збір коштів на потреби армії України
17.06.2018

Як носити туфлі на підборах, щоб виглядати королевою, а не перекошеним цвіркуном

Туфлі на підборах… Як же важко нам, дівчатам, з ними жити, але без них ще складніше. Давайте дізнаємося, як вибрати взуття, щоб воно приносило тільки радість, а не біль.

Переконайся, що носиш взуття свого розміру

Мабуть, це одна з найбільш поширених помилок серед жінок, для яких туфлі на підборах – це суцільне випробування болем. Не полінуйся виміряти свою ногу перед покупкою нової пари взуття, щоб точно визначитися з розміром. Важливо знімати мірки не тільки довжини, але і ширини. Тісне взуття може викликати порушення кровообігу, вростання нігтів або викривлення пальців. Не купуй занадто тісні і, навпаки, занадто великі туфлі в надії, що з часом вони розносяться або сядуть по стопі.

Результат пошуку зображень за запитом "як носити туфлі на підборах"

Орієнтуйся на тип стопи

Визначити, який у тебе тип стопи, звичайно, краще всього, заручившись допомогою ортопеда. Однак якщо такої можливості немає, можна використати деякі нехитрі лайфхаки. Так, щоб визначити, чи є в тебе плоскостопість, намочи стопу і залиш її відбиток на папері.

Чим товще каблук, тим краще

Уникай шпильок! Цей витончений каблук часто змушує ногу тремтіти. Звичайно, є такі наряди і події, які просто зобов’язують наявність шпильок в образі, але тільки якщо ти носиш їх не кожен день.

Результат пошуку зображень за запитом "як носити туфлі на підборах"

Уникай тонкої підошви

Як правило, тонка підошва тягне за собою біль на нижній частині стопи. Головний недолік такого взуття полягає у відсутності каблука, так і будь-якого рельєфу колодки в цілому. По-перше, плоска підошва не здатна амортизувати удар п’ятки по поверхні землі, через шо кожен раз при ходьбі скелет отримує мікротравми. По-друге, без належної підтримки стопи м’язи і сухожилля ніг знаходяться в постійній напрузі, зростає ризик розтягування та інших пошкоджень.

Роби перерви

При можливості протягом дня не соромся знімати взуття і розтирати долонькою стопу і робити масаж на пальцях.

Результат пошуку зображень за запитом "туфлі на підборах"

, , , , , переглядів: 1 436

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *