Як обрати підсвічник для романтичної вечері

Збір коштів на потреби армії України
23.01.2023

Як обрати підсвічник для романтичної вечері

Найлегший спосіб перетворити звичайне побачення у романтичну вечерю – зробити акцент за допомогою деталей. Проста та доступна прикраса столу свічками під силу кожному, при цьому підібрати їх можна для будь-якого бюджету. Але вам знадобляться не тільки свічки, а й підсвічники.

підсвічники на романтичній вечері

Секрети професіоналів

  • Якщо класичне сервірування, стіл зі свічками доцільно прикрасити традиційними підсвічниками. Канделябри випускаються з кількома місцями для свічок, зазвичай розташовуються у центрі столу. У високі підсвічники ставляться низькі свічки та навпаки.
  • Коли хочеться більш неформальної обстановки, варто звернути увагу на свічки у вигляді таблеток – ширші, але короткі. Як підсвічники використовуються коньячні келихи або прозора глибока тарілка. Вогнетривке скло з легкістю витримує вогонь, що горить. Але якість скла залежить від виробників. Якщо не довіряєтеб то не ризикуйте.
  • Ще один варіант прикраси столу свічками передбачає їхній запуск у глибоке блюдо з водою. Свічки-таблетки ефектно виглядають в оточенні плаваючих квіткових пелюсток. Їх бажано запускати кілька. Композиція розташовується по центру або можна зробити маленьке море зі свічкою поряд з кожним столовим приладом за кількістю гостей.

Сервіруючи стіл зі свічками, важливо пам’ятати, що підсвічники повинні гармоніювати з посудом. Тому кераміку не ставлять разом із кришталем, водночас не варто вибирати витончений класичний канделябр під повсякденні тарілки.

Також можна придбати підсвічники незвичної форми. Наприклад, у вигляді дубового або кленового листочка. Одразу виникне відчуття веселої прогулянки по осінньому парку.

Чудовим вибором буде підсвічники з кольорового скла. Різнобарвний настрій вам точно буде гарантований.

Ви повинні зрозуміти, що підсвічник не тільки освітлює приміщення приємним розсіяним світлом, а ще виконує роль інтер’єрного декору. Ви можете показати свою індивідуальність і створити романтичну атмосферу, А за допомогою ароматизованих свічок приміщення наповниться відчуттям затишку та щастя. 

Як бачите, підсвічник може легко перетворити звичайне чаювання у романтичну вечерю. Вам залишається тільки відповідально віднестись до вибору підсвічника, адже створення романтичної атмосфери справа відповідальна. 

Також подумайте про майбутнє. Ви прикрашаєте свою обстановку не на один день. Краще зупинити свій вибір на екземплярах, якими ви будете часто користуватися і не ховати у шухляді.

переглядів: 98

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *