Як обрати якісну металочерепицю

Збір коштів на потреби армії України
30.05.2022

Як обрати якісну металочерепицю

Металочерепиця заслужила на повагу будівельників та замовників за свій презентабельний зовнішній вигляд і довговічність. В цьому давно пересвідчився завод металочерепиці в Одесі.

Однак, щоб вона радувала вас довгі роки, недостатньо вибрати хороший матеріал – він також має бути правильно змонтований. Металочерепиця матеріал універсальний, стійкий до атмосферних опадів, довговічний, з ним нескладно працювати, а також його можна змонтувати на будь-який дах.

Як виготовляється металочерепиця?

Цей матеріал з’явився відносно недавно – лише 30 років тому. Виробники використовують листи сталі, алюмінію або міді завтовшки від 0,35 до 0,7 мм для виробництва продукту. Рельєф надається листам за допомогою холодного тиску, а потім на обидві поверхні наносяться різні додаткові шари.

Верхня частина покривається полімерним складом, який захищає лист від вологи, вітру, а також барвником, нижня – захисним лаком. Кожен виробник може вносити свої ремарки в цю технологію, намагаючись збільшити надійність та термін служби виробу.

Найчастіше вибирають оцинковані листи зі сталі, тому що вони коштують дешевше. Однак, вони вимагають максимальної уваги до якості монтажу – якщо тут щось піде не за планом, металочерепиця довго не прослужить.

Алюмінієві листи не піддаються корозії, мають меншу вагу та більшу вартість – вони куди краще підходять для різних покрівельних робіт.

Мідна металочерепиця досить недешева, але вона також не піддається корозії і виглядає приголомшливо.

Від чого залежить якість черепиці

Вибираючи листи для свого даху, звертайте увагу на такі характеристики:

  • Товщина листа. Ідеальним варіантом вважається товщина листа 0,5 мм, якщо не плануєте часто лазити на дах і у вашому регіоні рідкісні снігопади, можна взяти 0,45 мм;
  • Якість оцинковування листа. Найкраще брати перший або другий клас із високою щільністю оцинковки (від 142,5 г/м2);
  • Декоративне покриття. Поліестер має найменший термін служби, тому що піддається механічному впливу. Поліуретан служить від 20 до 50 років, стійко витримує опади, сонячне світло. Пластизол чудово підходить для агресивних кліматичних умов. Найдорожчий та надійний варіант – акриловий полівінілфторид. Його вибирають у найсуворіших кліматичних зонах. Термін його служби сягає 50-60 років.

Також звертайте увагу на висоту хвилі – чим вона вища, тим нижча пластичність металочерепиці.

переглядів: 450

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *