Як обирати чоловічі футболки

Збір коштів на потреби армії України
23.07.2022

Як обирати чоловічі футболки

Ми любимо одягатися так само сильно, як і інші хлопці, і ви часто почуєте, як ми говоримо про переваги ідеально зшитого костюма. Але, погодьтеся, базовий чоловічий одяг – це футболка та джинси. Це те, що ви носите вдома, на вихідних, на футбольному полі та з дітьми. Ймовірно, ви проводите більше життя у футболці, ніж у будь-якому іншому предметі одягу. 

Можливо, тому, що це така повсякденна річ, на футболку не звертають особливої ​​уваги. Можливо, ви маєте шафу чи комод, наповнений усім одягом, а можливо ви не знаєте як купувати одяг, навіть чоловічі футболки.

Деякі футболки кращі за інші (погодьтеся, у кожного є свій фаворит). Існує безмежна кількість варіантів, але лише деякі з них належним чином прилягають до тіла – і зберігають свою придатність після прання. Ось чому найкращі футболки так добре працюють.
Як обирати чоловічі футболки

Як вибрати футболку

Підтягнутий одяг – це наріжний камінь гарного стилю. Але хоча ми часто думаємо про цей вимір стосовно одягу, як-от костюма та сорочки, важливо, щоб ваші футболки також добре сиділи.

Розмір. Футболка не повинна бути ні занадто мішкуватою, ні занадто тісною. Якщо вона завелика, вона буде драпіруватися і провисати, як наволочка, і буде неприємною. Занадто тісно, ​​і ви виглядатимете, як фарширована ковбаса – вигляд, який можна прочитати як деяку комбінацію самозакоханого, яскравого та/або непристойного. Якщо ви у формі та маєте хорошу статуру, ви можете схилятися до щільнішого, а не до вільнішого. Якщо ви маєте зайву вагу, схиліться до більш вільного крою, але не заходьте занадто далеко, оскільки через надлишок тканини ви будете виглядати більшими, а не меншими.

Плечові шви. Шви, де рукави кріпляться до тіла, в ідеалі повинні точно збігатися з тим, де закінчуються плечі, а не опускатися нижче на руку чи шию.

Рукава. Рукава футболки повинні доходити приблизно до середини плеча. Рукава, які розширюються трохи нижче, можуть виглядати пропорційно, якщо ви дуже високий.

Довжина. Нижній край футболки повинен бути не вище ваших стегон, принаймні закривати пояс, а в ідеалі – на 7-10 см нижче. Якщо коротше, і ви  ризикуєте показати свою спину/сідницю/живіт, коли нахиляєтеся. Більше того, футболка починає перетворюватися на нічну сорочку.

Форма. Уникайте квадратних футболок, які носяться як сендвіч-дошка з рукавами. Ви хочете, щоб футболка була вирізана так, щоб вона трохи повторювала форму вашого тіла.

Добре підібрану футболку, яка відповідає всім цим показникам, важко знайти, але її варто шукати. 

 

переглядів: 284

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *