Як перестати сваритися з коханими через дрібниці

Збір коштів на потреби армії України
15.09.2018

Як перестати сваритися з коханими через дрібниці

Сварки – це те, що псує життя пари і часто приносить біль обом партнерам. Як саме виникають сварки і як їх уникнути читайте у нашому матеріалі.

Як жінки провокують сварки, самі того не розуміючи

Найчастіше жінки провокують сварку тим, що не виражають свої почуття напряму. Замість того, щоб відкрито сказати про своє невдоволення, вона починає провокувати чоловіка риторичними запитаннями.

Як жінці уникнути виникнення сварки

Жінка може навчитися виражати свою незгоду з поведінкою партнера, продовжуючи, тим не менш, схвально сприймати його як такого. Чоловікові потрібно відчувати себе коханим. Коли жінка починає критикувати чоловіка як партнера він сприймає це дуже болюче.

Переважна більшість чоловіків дуже соромляться визнати, наскільки їм потрібна похвала партнерки. Вони можуть навіть виїхати куди‑небудь подалі, щоб довести їй, що проживуть і без цього. Але чому тоді, позбувшись схвалення жінки, вони відразу стають холодними, як би відключеними, і починають захищатися від усього світу? Та тому, що дуже важко не отримувати те, що так необхідно.

Як провокують сварки чоловіки

Чоловіки найчастіше провокують сварки, принизивши почуття жінки або її точку зору. Вони можуть і не усвідомлювати, наскільки це болісно для жінок.

Як чоловікові уникнути виникнення сварки

Чоловікові потрібно розуміти, що жінці потрібно висловитися. Йому слід тимчасово відкласти свої пояснення і послухати її — причому з розумінням.

Все це, хоча і вимагає практики, але здійснимо. Зазвичай, коли жінка починає розповідати про чергове розчарування, проблеми, чоловік реагує на це кожною своєю клітинкою. У нього напоготові купа пояснень і виправдань, які мають на меті привести в норму її засмучені почуття. Але насправді це тільки засмутить її ще більше.

, , переглядів: 840

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *