Як підібрати оббивку дивану для дому з котами і собаками?

Збір коштів на потреби армії України
17.05.2019

Як підібрати оббивку дивану для дому з котами і собаками?

Домашній улюбленець може бути найбільшим ворогом вашого дивану чи крісла. Котячі та собачі кігті швидко псують меблі. Але деякі тканини краще протистоять таким пошкодженням, ніж інші. Магазин Файні Меблі пропонує варіанти диванів з різними оббивками. Дізнайтеся, які з них дозволяють захистити предмети від зубів та кігтів тварин.

Шкіра

Натуральна шкіра чи високоякісний замінник – гарний вибір для людей з домашніми тваринами. Цей матеріал має гладку поверхню, тому не накопичує шерсть. Для очищення його достатньо пропилососити. Поступово шкіра покривається подряпинами, але все ж має значний запас міцності. Більшість шкіряних диванів можна мити звичайною мильною водою. Дрібні подряпини навіть корисні, оскільки надають меблям більш вишуканого старовинного вигляду.

Мікрофібра

Ця синтетична тканина трохи схожа на замшу. Вона легко чиститься і повільно зношується. Мікрофібра більш доступна в порівнянні з натуральною шкірою. Завдяки гладкій поверхні вона добре протистоїть котячим і собачим кігтям.

Плями та шерсть легко видаляються підручними засобами. Незначні забруднення можна усунути, просто змочивши їх водою та промокнувши паперовим рушником.

Ще одна перевага мікрофібри – можливість надати їй темніший відтінок, просто провівши рукою по поверхні дивану в протилежному напрямку.

Джинсова тканина

Міцний, недорогий і простий в догляді матеріал. Особливо часто використовується в неформальному стилі. Легко чиститься водою з милом чи харчовою содою. Хоча кігті тварин можуть зачіплюватися за сплетіння волокон, завдяки високій щільності тканина здатна ефективно протистояти пошкодженням.

Полотно

Зазвичай з цього матеріалу виготовляють не оббивку, а чохли для диванів. Ви можете використовувати їх в якості додаткового захисту не лише від домашніх тварин, а й від пилу, сонця. Коли чохол забрудниться, ви просто знімаєте його та кладете у пральну машину.

Виробник може використовувати тканину, яка була додатково оброблена для підвищеної міцності та навіть надання їй антибактеріальних властивостей. Розгляньте цей чи описані вище варіанти, якщо хочете зберегти меблі цілими. Собаку чи кота складно відучити псувати диван, оскільки вони навіть не розуміють, що саме їм забороняють робити. Тож краще подбати про міцну оббивку.

переглядів: 614

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *