Як пити каву з максимальною користю для здоров’я

Збір коштів на потреби армії України
13.01.2019

Як пити каву з максимальною користю для здоров’я

Кава є одним з найпопулярніших напоїв у всьому світі. Однак медики вже не перше десятиліття сперечаються про те, наскільки корисний і шкідливий даний напій для організму. Для того, щоб вживання кави не позначилося негативно на здоров’ї, потрібно слідувати декільком рекомендаціям.

Не вживати кофеїн після в пообідній час

Кава є джерелом натурального кофеїну, який допомагає активізувати роботу організму, справитися з сонливістю і втомою. Відмінно пити його вранці. Звичка вживати каву після обіду загрожує не надто приємними наслідками. Так, він допоможе вам активніше працювати, але може вплинути на якість нічного відпочинку — вам буде важко заснути, а сон стане більш поверхневим.

Обмежити кількість цукру

Кава насичує організм антиоксидантами і тонізує. Однак її можна зіпсувати великою кількістю цукру. Надмірне вживання цукру пов’язане з розвитком маси небезпечних захворювань, включаючи діабет.

Результат пошуку зображень за запитом "правильно пити каву"

Краще вибирати органічні сорти кави

Корисність і ефективність кави безпосередньо залежить від того, як її вирощували і обробляли. Деколи рослини обробляють пестицидами і вони потрапляють на зерна. На сьогоднішній день немає точних даних про те, як пестициди можуть вплинути на стан організму людини. Тим не менш краще купувати органічний продукт — він і корисніший, і безпечніший.

Не варто зловживати

На роботу організму кава позитивно впливає лише в тих випадках, якщо він в помірних кількостях. Наприклад, деякі люди скаржаться на постійну сонливість, страждають від безсоння, запаморочення, прискореного серцебиття, головних болів. Пам’ятайте, що кава підвищує кров’яний тиск, тому варто обмежити її кількість. Фахівці рекомендують пити не більше 1-2 чашок в день.

, , , , переглядів: 1 482

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *