Як почистити димохід без зайвих затрат часу та коштів?

Збір коштів на потреби армії України
24.09.2019

Як почистити димохід без зайвих затрат часу та коштів?

Регулярна чистка димоходу – обов’язкова умова для забезпечення його повноцінного функціонування. Однак, навіть знаючи про це, більшість із нас нехтують загальновідомими правилами догляду за димоходом, цим самим наражаючи на небезпеку себе та членів своєї сім’ї. Яким чином? Насправді, сажа, яка утворюється всередині димоходу, не просто погіршує тягу, знижує тепловіддачу, сприяє зношенню його стінок, а й може стати причиною пожежі або ж утворення чадного газу. В кращому випадку ви можете позбутися майна, в гіршому – свого життя. Як не допустити подібного? Альтернативою є регулярне чищення димоходу за допомогою гнучких ручок (штанг), значний асортимент яких можна знайти на https://trubochist.com.ua/ua/gibkie-ruchki/.

В чому переваги користування такими інструментами?

  1. Низька вартість. Набір ручок для чищення димоходу коштуватиме від 150 до 300 грн. Завдяки такій мінімальній вартості обладнання являється доступним практично для кожного.
  2. Простота користування. Для того, аби почистити димохід за допомогою гнучких ручок не потрібно особливих знань чи навичок. Чищення може відбуватися як зверху, так і знизу. При цьому, щітка чудово проникає навіть у важкодоступні місця з вигинами. Не має значення і діаметр димоходу та його довжина.
  3. Висока ефективність. Щітки для чищення димоходів мають гнучку нейлонову щетину, завдяки чому вдається очищати  димоходи як з металу, так і з цегли. Крім цього, таке обладнання допомагає позбутися не тільки свіжої сажі, а й застарілого нагару. Мінімальна періодичність проведення такої процедури – 1 раз в рік.

Де придбати ручки для чищення димоходу за прийнятною ціною?

Насправді, сьогодні існує не так багато магазинів, які займаються реалізацією обладнання для чищення димоходів. Однак, якщо ви хочете зекономити і час, і кошти, альтернативою стане співпраця з сучасними інтернет-магазинами. Прикладом такого являється «Трубочист». До того ж, завдяки такій співпраці ви маєте можливість скористатися цілим переліком переваг, серед яких:

  • Величезний асортимент обладнання для чищення димоходів, і не тільки.
  • Висока якість товару. Завдяки налагодженій співпраці з відомими виробниками, ви маєте можливість придбати лише якісні штанги для очищення димоходів.

Ну а додатковим плюсом стане наявність професійних консультацій. Навіть якщо ви не знаєте, яку штангу обрати та як нею користуватися, фахівці допоможуть вирішити всі ці питання.

переглядів: 291

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *