Як позбутися чорної смуги в житті

Збір коштів на потреби армії України
09.08.2018

Як позбутися чорної смуги в житті

Якщо ви хочете тотально змінити життя на краще, доведеться працювати в усіх напрямках відразу

Основна причина появи чорної смуги – негативні “вірусні програми”, які стали вже частиною мислення людини. Позбавитися від них не так вже й просто, тому краще намагатися уникати їх появи, ніж потім шукати шляхи вирішення проблем.

Чому з’являється чорна смуга

хвороби;

згубні звички;

спілкування з неприємними людьми, неправильне оточення;

погані думки;

негативна обстановка вдома;

відсутність цілей, мотивації в житті.

Пам’ятайте про те, що виправлення лише однієї проблеми надасть лише мінімальний позитивний ефект. Якщо ви хочете тотально змінити життя на краще, доведеться працювати в усіх напрямках одразу.

Пов’язане зображення

Як позбутися від чорної смуги

Смуга невезіння відчувається, коли в буквальному сенсі все йде не так, як ви очікуєте, коли навколишні умови не дають вам отримати бажане. Пам’ятайте, що в успішних і сильних духом людей чорні смуги перериваються на самому початку, тому що вони не сумують і не чекають, поки проблеми вирішаться самі собою.

Спосіб життя

Контролюйте свій режим. Лягайте завжди в один час. Вставати бажано як можна раніше, але не на шкоду здоров’ю. Обмежте вживання шкідливої їжі, постарайтеся позбутися згубних звичок. Займіться спортом.

Результат пошуку зображень за запитом "чорна смуга в житті"

Постановка цілей

Якщо у вас є масштабна ціль, розбийте завдання на більш дрібні. Проблеми зійдуть нанівець, якщо ви будете мотивувати себе маленькими, але приємними досягненнями. Ваша впевненість у собі зросте багаторазово.

Обстановка вдома

Викиньте все непотрібне. Непотріб не дозволяє позитивній енергії вільно циркулювати по дому. Найнебезпечніші старі речі – одяг, меблі, розбитий посуд і зіпсовані дзеркала. Тріснуті вікна теж краще змінити як можна швидше. Удача швидко повернеться до вас, якщо вдома пануватимуть спокій і позитивна енергетика.

, , , переглядів: 796

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *