Як правильно підготуватися до проведення ELOS епіляції?

Збір коштів на потреби армії України
18.10.2019

Як правильно підготуватися до проведення ELOS епіляції?

ELOS епіляція від студії Епілазер – це високоефективна процедура видалення небажаного волосяного покрову. Технологія передбачає використання концентрованого світлового променю, який поглинається пігментом меланіном у волосинах, нагріває та руйнує їх. В результаті ріст волосин в майбутньому значно сповільнюється або навіть повністю припиняється. Щоб процедура була максимально ефективною, до неї потрібно правильно підготуватися. Нічого складного в цьому немає – варто лише дотриматися кількох простих рекомендацій.

Вибір лікаря

Перш за все потрібно вибрати надійну клініку, яка здатна запропонувати дійсно якісні та безпечні послуги. Лікар повинен добре розбиратися у особливостях лазерної епіляції, мати відповідні сертифікати. Сучасне обладнання, загальна чистота у клініці також дуже важливі. Ставтеся з обережністю до маленьких спа-салонів та маловідомих майстрів, які обіцяють якісну епіляцію.

Лікар обов’язково повинен призначити попередню консультацію, аби визначити можливість проведення процедури та пояснити її особливості. Варто повідомити лікареві про будь-які хвороби, проблеми зі шкірою, прийом ліків. Також не завадить взяти на консультацію особисту медичну картку.

Ультрафіолет

Намагайтеся захищати від сонця ділянку шкіри, яка буде оброблена лазером. Зазвичай це рекомендується робити вже за 6 тижнів до процедури. Використовуйте щоденно сонцезахисний крем широкого спектру дії, якщо довго перебуваєте під відкритим небом.

Косметика

Уникайте будь-яких кремів та інших косметичних засобів, які роблять шкіру темнішою. Водночас вона стає й більш чутливою до лазера, тому сильніше подразнюється під впливом променю. Якщо ви маєте загорілу чи темну від народження шкіру, лікар може призначити освітлюючи засоби перед процедурою.

Епіляція

Уникайте інших методів видалення волосся як мінімум за 4 тижні до проведення процедури ELOS. Вищипування, гарячий віск чи інші способи епіляції можуть змінити стан фолікулу, який після цього інакше реагуватиме на лазерний промінь.

Ліки

Не варто приймати ліки, які розріджують кров, безпосередньо перед процедурою. До таких препаратів, наприклад, відноситься аспірин.

Гоління

За день до обробки шкіри лазером рекомендується поголити цю ділянку тіла. Це покращить вплив променю на ту частину волосини, яка схована під шкірою.

переглядів: 859

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *