Як прізвище чоловіка може змінити долю жінки

Збір коштів на потреби армії України
26.08.2018

Як прізвище чоловіка може змінити долю жінки

Нумерологи переконані в тому, що при зміні прізвища ваше життя може піти зовсім за іншим сценарієм. Для того, щоб розрахувати енергію вашого нового прізвища, потрібно, спираючись на таблицю, скласти числа, яким відповідає кожна буква вашого прізвища.

Складати числа потрібно до тих пір, поки не вийде просте число. Є лише три винятки: 11, 22 і 33 не потрібно складати, так як вони мають своє значення.

1 – цілеспрямована особистість. Незламний характер і залізна сила волі. Ці якості допомагають досягати поставлених цілей. Ви завжди справляєтеся з труднощами і знаходите вихід з будь-яких ситуацій.

2 – м’яка неконфліктна людина. Легко знаходите спільну мову з людьми і вписується в будь-який колектив. Володієте талантом миротворця і здатні приміряти будь-якого.

3 – творча людина. Схильні до творчості і прагнете це відкрито демонструвати для того, щоб викликати захоплення. Володієте прекрасним почуттям гумору.

4 – працьовита людина-практик. Ви звикли багато працювати і це приносить вам задоволення. Логіка і практичність особистості відіграють вам на руку.

5 – авантюрист і любитель пригод. Любите ризик і постійно пробувати щось нове. Не можете терпіти рутини і любите експериментувати.

6 – прагматична людина. Не схильні піддаватися миттєвим бажанням і настроям. Завжди плануєте на три кроки вперед і думаєте про перспективи.

7 – відмінний керівник. З задоволенням вчіться новому і не боїтеся ризикувати. Схильні вивчати кожну деталь і завдяки цьому домагаєтеся успіху в кар’єрі.

8 – вмієте робити гроші. Замість проблем ви бачите можливість заробити гроші на її рішенні.

9 – невиправний романтик. Схильні ідеалізувати все навколо. Необхідна поруч людина, яка візьме на себе вирішення усіх “земних” проблем.

11 – лідер від природи. Ідейний натхненник, який легко піднімається по кар’єрних сходах.

22 – чудовий організатор. Здатні скласти план будь-якого заходу і провести все на вищому рівні.

33 – природжений педагог. Доступно пояснюєте складні речі і знаходите підхід до будь-якій людині.

, , , , , переглядів: 924

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *