Як щоденне вживання кави впливає на людський організм

Збір коштів на потреби армії України
28.01.2019

Як щоденне вживання кави впливає на людський організм

Багатьом кавоманам навколишні невтомно нагадують про те, що кава шкодить організму і не варто її пити щодня. Однак, чи насправді улюблений мільйонами напій так шкідливий чи це міфи, які роками зміцнювалися в свідомості. Спробуємо розібратися. Американське товариство боротьби з онкологією проводило дослідження, в ході яких з’ясували, що щоденне споживання кофеїну може знизити ризик розвитку деяких видів раку. Однак цим медики не виключають можливого негативного впливу кави на інші органи.

Кофеїн допомагає знизити ризик розвитку раку

Мова йде про рак шиї, прямої кишки, молочної залози, печінки і багатьох інших. Кофеїн, флавоноїди, поліфеноли та інші речовини збільшують витрату енергії, захищають клітини від ушкодження і допомагають знизити внутрішні запалення. Проте варто пам’ятати, що кава не є ліками. При появі будь-яких симптомів, необхідно звернутися до лікаря за консультацією.

Пов’язане зображення

Кави допомагає лікувати депресію

Першими ознаками розвитку депресії є апатія, постійні головні болі, хронічна втома і втрата інтересу до чого-небудь. Згідно з дослідженнями вчених Мішель Лукас і Фаріби Мирзам з гарвардської школи громадської охорони здоров’я, кофеїн допомагає стимулювати роботу центральної нервової системи і діє як м’який антидепресант, посилюючи вироблення гормону щастя.

Знижує ризик розвитку діабету 2 типу

Цю властивість також виявили у Гарвардських дослідженнях. Згідно з результатами, постійне споживання кави може знизити ризик розвитку діабету 2 типу на 16%. Вчені не змогли зв’язати це з кофеїном. Вони вважають, що це пов’язано зі зміною рівня глюкози та інсуліну. Але перед тим як включити каву в свій раціон, краще всього порадитися зі своїм лікарем і простежити як реагує ваш організм на кофеїн.

Результат пошуку зображень за запитом "вживання кави"

Проблеми зі сном

Регулярне вживання кави дійсно може порушити режим сну, особливо у вечірній час. Тому медики рекомендують відмовитися від її вживання за 6 годин до сну.

, , переглядів: 711

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *