Як шкідливі звички впливають на чоловіків і жінок

Збір коштів на потреби армії України
12.11.2018

Як шкідливі звички впливають на чоловіків і жінок

Шкідливі звички, такі як куріння, алкоголь, вживання наркотиків і поїдання нездорової їжі, гіподинамія – не приносять користі ні чоловікам, ні жінкам. Однак нещодавні дослідження вчених допомогли їм зробити сенсаційний висновок, який змушує задуматися. Виявляється, чоловіків  не просто так називають сильною статтю. Їм ці звички приносять значно менше шкоди. В той час, як жіночі серця буквально не витримують такого навантаження. Інфаркти та серцеві напади істотно помолодшали серед прекрасної статі.

Цілими десятиліттями було прийнято вважати, що хвороби серця – “привілей” огрядних чоловіків середнього віку. Однак, сучасна статистика показує, що захворюваність чоловіків залишається на колишньому рівні, а серед жінок  – збільшується.

Результат пошуку зображень за запитом "вредные привычки"

Дослідження, в якому взяли участь 470 тисяч британців, показало, що у жінок з високим кров’яним тиском або діабетом другого типу (і те, і інше пов’язане з неправильним харчуванням і вживанням алкоголю) ризик серцевого нападу вище, ніж у чоловіків з такими ж показаннями. Наприклад, жінки з діабетом другого типу на 96% частіше страждають серцевим нападом, ніж чоловіки.

Для чоловіків ризик збільшується на 33%. Для жінок з гіпертонічною хворобою другого ступеня ризик серцевих нападів підвищується на 152% порівняно з 71% у сильної статі. А курці дами на 246% частіше страждають від серцевих нападів порівняно з 123% для чоловіків. Вчені підкреслюють, що високий кров’яний тиск, куріння і діабет підвищують ризик серцевого нападу незалежно від статі, і що дуже важливо, щоб кожна людина мала рівний доступ до якісних консультацій та лікування незалежно від віку, гендерної відмінності або соціально-економічного статусу.

, , , , переглядів: 1 554

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *